Pobierz aplikację betfan na telefon
MATCHDAY BOOST: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 30.04

W ostatnim piątkowym meczu Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie Zagłębie Lubin. Obie drużyny dzieli w tabeli tylko jeden punkt, zatem spodziewam się wyrównanego starcia. Zapowiedzi piątkowych spotkań Ekstraklasy znajdziecie tutaj.

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 30.04 – nasze typy

BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST przygotował naprawdę warty uwagi zakład. Proponowany typ: obie drużyny strzelą gola
OBSTAW W BETFAN – kurs 2.10 MATCHDAY BOOST (tradycyjna oferta – kurs 1.61)

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 30.04 – składy

Żadna z drużyn nie uniknęła problemów kadrowych, dlatego w piątkowym meczu będzie kilka absencji. Jacek Magiera nie będzie mógł skorzystać z usług Golli, Poprawy oraz Wilusza. Do gry być może wrócą Cotugno, Musonda oraz Putnocky. Jedynym kontuzjowanym po stronie Zagłębia jest za to Sasa Aleksandar Zivec. Napastnik już od dłuższego czasu zmaga się z urazem.

Przewidywane składy:
Śląsk Wrocław: Szromnik; Pawelec, Bejger, Tamas; Janasik, Scalet, Mączyński, Stiglec; Praszelik, Pich; Exposito
Zagłębie Lubin: Hładun; Chodyna, Kruk, Crnomarkovic, Balic; Bashkirov, Żubrowski; Szysz, Starzyński, Drazic; Podliński

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 30.04 – obie drużyny w dobrej formie

MATCHDAY BOOST przygotowany przez BETFAN to naprawdę ciekawa oferta. Obie drużyny są w dosyć dobrej dyspozycji, dlatego spodziewam się, że obie pokonają bramkarza rywali. Trzy ostatnie bezpośrednie mecze między Śląskiem a Zagłębiem kończyły się wynikami 4:4, 3:1 i 2:1. Uważam, że kurs który proponuje BETFAN, czyli aż 2.1 na BTTS jest naprawdę warty uwagi. Śląsk Wrocław w pięciu ostatnich spotkaniach zdobywał gola w czterech rywalizacjach. Podopiecznym Magiery nie udało się jedynie pokonać defensywy Rakowa, która jest jedną z najszczelniejszych w tym sezonie w Ekstraklasie. Natomiast Zagłębie Lubin we wszystkich sześciu poprzednich kolejkach chociaż raz trafiał do bramki przeciwnika.

Pojedynek Śląsk Wrocław z Zagłębiem Lubin rozpocznie się o 20:30. Transmisję możecie obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3, a pełną ofertę do spotkania znajdziecie na BETFAN. Zapraszam do zagrania MATCHDAY BOOST na to spotkanie, w którym kurs na to, że obie drużyny strzelą gola, został podwyższony z 1.61 aż na 2.10.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!