Telekom Veszprem – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź | 19.10 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

18 października 2023

Wisła Płock - piłka ręczna
Nadal Wisła Płock nie zdobyła żadnego punktu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ten sezon jest dla nich bardzo ciężki i raczej nie uda im  się awansować do fazy play-off, tak jak przed rokiem. Po czterech spotkaniach mają zerowy dorobek punktowy i do miejsca dającego awans, tracą na ten moment cztery oczka. Dziś wybiorą się na bardzo ciężki teren, który ostatnio został podbity w kwietniu tego roku. Czy tym razem uda się naszej drużynie zaskoczyć rywali? Zapraszam na zapowiedź spotkania i typy na Telekom Veszprem – Wisła Płock.

Telekom Veszprem – Wisła Płock: Typy bukmacherskie

Ubiegły sezon w Lidze Mistrzów wypadli bardzo przyzwoicie. Choć faza grupowa była bardzo ciężka, udało im się znaleźć wśród awansujących. Kolejno, w fazie play off,,  sprawili niespodziankę ogrywając Nantes w dwumeczu, a swój udział zakończyli na ćwierćfinale z przyszłym triumfatorem – Magdeburgiem. Swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów niestety przegrali z Porto 23:24, tak jak i drugi z GOG wynikiem 26:30. Po kolejnych dwóch starciach z Montpellier, jak i  Magdeburgiem, nadal nie przyniosły punktów. Przed nimi jeszcze dziesięć spotkań na zmianę tego stanu.
Veszprem to aktualnie trzecia drużyna grupy B, która tym zwycięstwem może awansować o jedną pozycję tuż za Barcelonę. Jedyną porażkę, jaką na ten moment odnieśli, była z GOG. Duński zespół zaskoczył ich w trzeciej kolejce i na swoim terenie wygrali 36:30. Ostatni mecz  z Porto zakończył się ich ponowną wygraną, w sporym rozmiarze, bo aż 44:34. Z naszą drużyną mierzyli się w poprzednim sezonie dwukrotnie i dwukrotnie też okazywali się od nas lepsi. W meczu u siebie nafciarze przegrali tylko czterema bramkami, na wyjeździe z kolei aż dziesięcioma. Tym razem spodziewam się mniejszych rozmiarów porażki, a może i większego zaskoczenia po stronie gości. Typuję ich wygraną z handicapem +6.5 gola.

1.45

WISŁA WYGRA

Z HANDICAPEM +6.5

betfan

Telekom Veszprem - Wisła Płock: Kursy bukmacherskie

Twlwkom Veszprem w oczach ekspertów jest w tym starciu sporym faworytem, a bukmacher BETFAN wystawił kurs na ich zwycięstwo w wysokości 1.21. Wisła Płock stawiana jest więc w roli underdoga, przez co mnożnik na ich triumf wynosi aż 5.90 Remis to oczywiście szansa na spory przelicznik, bo aż 13.50. Od pięciu spotkań w ich meczach nie padło powyżej 60 goli, dlatego warto spojrzeć na ofertę BETFAN, na poniżej 64.5 z kursem 1.52.

Telekom Veszprem - Wisła Płock: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Telekom Veszprem a Wisłą Płock, w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów, odbędzie się 19 października o 18:45 na hali w Płocku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu. Relacja na sport.betfan.pl znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy