Telekom Veszprem – Aalborg: Typy, kursy, zakłady | 25.04 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

25 kwietnia 2024

Telekom Veszprem
Po kilku tygodniach przerwy powraca rywalizacja w ramach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, gdzie kluby rozpoczynają walkę o półfinał. Telekom Veszprem, w jednym ze spotkań tego dnia, zmierzy sią na swojej hali przeciwko Aalborg. Obie ekipy mają fenomenalną serię co dziesięciu spotkań bez porażki, co sprawia, że możemy spodziewać się wybitnego widowiska. Kto zaprezentuje się dziś lepiej i do rewanżu przystąpi z zaliczką? Zapraszam na zapowiedź spotkania i typy na Telekom Veszprem – Aalborg.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz Telekom Veszprem – Aalborg?
  • Zapowiedź meczu Telekom Veszprem – Aalborg.
  • Jakie są kursy na mecz Telekom Veszprem – Aalborg?
  • Gdzie obejrzeć mecz Telekom Veszprem – Aalborg?

Telekom Veszprem – Aalborg: Typy bukmacherskie

Telekom Veszprem z dużym zapasem awansował do tej fazy, pokonując swojego rodzimego rywala Szeged. Pierwszy mecz wygrali z nimi 37:30, a w rewanżu 39:32. W między czasie wygrywali wszystkie swoje mecze i to ze znaczą przewagą, przy okazji zapewniając dostatek bramek kibicom. Teraz w walce o półfinał podejmą Aalborg.

1.56

POWYŻEJ 61.5 GOLI

betfan

Duńska drużyna jest spisywana w tym starciu na straty, choć sami również potrafili grać świetnie w fazie grupowej, gdzie zajęli drugie miejsce, tuż za Kiel. W swoich ostatnich starciach również nie szczędzili tempa i zdobywali ponad 30 goli. W tym zestawieniu zobaczymy więc dwie bardzo ofensywne kluby, co powinno przełożyć się na sporą ilość goli. Liczę na otwarty mecz i typuję co najmniej 62 trafienia.

Telekom Veszprem - Aalborg: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Telekom Veszprem - 1.30
  • Remis - 11.50
  • Wygrana Aalborg - 4.65
  • Powyżej 61.5 goli - 1.56
Telekom Veszprem wyjdzie na parkiet jako spory faworyt tego spotkania, co przekłada się także na ich kurs, który wynosi obecnie 1.30. Oczywiście to oznacza, że Aalborg wystąpi jako underdog, a mnożnik jaki możemy aktualnie znaleźć na ich zwycięstwo to 4.65. Remis to jak zawsze w piłce ręcznej spory przelicznik, bo aż 11.50.

Telekom Veszprem - Aalborg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Telekom Veszprem a Aalborg, w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, odbędzie się 25 kwietnia o 18:45 na hali w Veszprem. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem. Relacja na sport.betfan.pl znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy