Pobierz aplikację betfan na telefon
TCS: 2 konkursy w Bischofshofen – program, typy

TCS przenosi się do Bischofshofen. Niestety nie udało się rozegrać zawodów w Innsbrucku, mimo usilnych starań jury, które co kilkanaście minut się naradzało, ale nie przynosiło to skutku, w postaci rozegrania konkursu. Plan Turnieju w związku z odwołaniem konkursu uległ zmianie. Jutro odbędą się kwalifikacje i konkurs w Bischofshofen, podobnie będzie w czwartek. Mimo napiętego terminarza, władze nie zdecydowały się zrezygnować z systemu ko w pierwszej rundzie. 

Program zawodów w Bischofshofen: 

Środa, 05.01.2022
11:30 – oficjalny trening
13:00 – kwalifikacje (Eurosport 1, Player)
16:30 – konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1, Player)

Czwartek, 06.01.2022
14:30 – kwalifikacje (Eurosport 1, Player)
17:30 – konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1, Player)

TCS: zapowiedź i typy

Głównym faworytem do wygrania konkursu jest oczywiście Japończyk Ryoyu Kobayashi, który imponuje formą podczas turnieju. Wygrał on już dwa konkursy, a dodatkowo znakomicie radzi sobie w kwalifikacjach, na ten moment jest na pole position do Złotego Orła. Zagrozić mogą Marius Lindvik (strata 13.2 pkt w TCS), Lovro Kos (-17.7 pkt) oraz Markus Eisenbichler (-21.1 pkt). Pozostali skoczkowie mają już blisko 30 lub ponad 30 punktową stratę, więc wydaje się, że jeśli Ryoyu nie zawali któregoś skoku, to nie mają co liczyć na triumf. Skocznia w Bischofshofen jest duża, więc pozwala na odrabianie większej liczby punktów. Biorąc pod uwagę, że zostaną tu rozegrane aż dwa konkursy, to daje nadzieje innym na pokonanie Japończyka.

Typy na pierwszy konkurs w Bischofshofen:

Typy: Markus Eisenbichler – Karl Geiger: wyżej Eisenbichler kurs 1.65 w ofercie BETFAN

Typ dość ryzykowny, ale wydaje się, że Markus obecnie jest w lepszej dyspozycji. Dobrze spisywał się w Innsbrucku, jest wyżej w klasyfikacji całego turnieju i wydaje się, że na ten moment jest najgroźniejszym rywalem dla Ryoyu Kobayashiegio.

Jan Hoerl – Timi Zajc: wyżej Hoerl kurs 1.57 w ofercie BETFAN 

Obaj zawodnicy potrafią uzyskać świetne wyniki, ale też popsuć swoje próby. Hoerl wydaje się być stabilniejszy od Zajca, a dodatkowo konkursy rozgrywane są w jego ojczyźnie, co może być dodatkowym atutem.

Robert Johansson – Daniel Andre Tande: wyżej Johansson kurs 1.67 w ofercie BETFAN 

Robert Johansson dobrze radzi sobie w TCS, a Daniel Andre Tande jest bardzo niestabilny. Potrafi oddać świetny skok, żeby zaraz kompletnie popsuć próbę.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!