Pobierz aplikację betfan na telefon
Sportowiec Roku 2020. Dla kogo nagroda?

Sportowiec Roku 2020. Plebiscyt organizowany przez Przegląd Sportowy od zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem. W tym roku kandydatów jest kilku mocnych kandydatów do zgarnięcia głównej nagrody.

PIĘCIU KANDYDATÓW DO ZWYCIĘSTWA

Iga Świątek, Bartosz Zmarzlik, Jan Błachowicz, Robert Lewandowski, Dawid Kubacki. Jesteśmy pewni, że ci sportowcy znajdą się w czołowej piątce tego plebiscytu. Nie wiadomo jednak w jakiej kolejności.

Świątek wygrała Roland Garrosa i pnie się w górę w rankingu najlepszych tenisistek na świecie. Zmarzlik po raz kolejny został mistrzem świata w żużlu. Błachowicz to z kolei mistrz świata UFC. Lewandowski wygrał z Bayernem Monachium Ligę Mistrzów i został wybrany piłkarzem roku UEFA. Kubacki dopiero zacznie sezon, ale i tak do swojego dorobku może już teraz doliczyć wygrany Turniej Czterech Skoczni ze stycznia.

SPORTOWIEC ROKU 2020: LEWANDOWSKI FAWORYTEM

W BETFAN możecie typować, kto wygra ten plebiscyt. „Sportowiec Roku 2020” to nagroda, która zdaniem analityków legalnego polskiego bukmachera powędruje do Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski ma 50% szans na triumf, lecz i tak nie może być tego pewny. Jego najgroźniejszą rywalką powinna być Świątek (30%). W dalszej kolejności wymienia się Zmarzlika (14%) i Błachowicza (5%). Iluzoryczne szanse na ten moment ma Kubacki.

Sądzimy, że Lewandowski – mimo sporej konkurencji – powinien zająć pierwszą lokatę. Szkoda, że nie otrzyma jeszcze „Złotej Piłki”, bo z pewnością byłby pewniakiem do zgarnięcia tej nagrody.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!