Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 13.05. Ekstraklasa

Decydujący mecz dla zespołu Śląska Wrocław. Ten mecz zadecyduje nie tyle co o wyniku klubu z Wrocławia w tym sezonie, ale i wyda wyrok na najbliższe lata w kwestii tego jak będzie musiał być zarządzany ten klub. Spadek oznacza radykalną zmianę strategii, ale gospodarze zrobią wszystko, by tak nie było. Wisła Płock również w tym meczu gra o życie. Dlatego bez zbędnych ceregieli zapraszam na zapowiedz meczu 32. kolejki Ekstraklasy gdzie ważyć się będzie przyszłość dwóch klubów. Emocji nie zabraknie. Zapraszam na typy bukmacherskie do meczu Śląsk Wrocław – Wisła Płock. 

Śląsk – Wisła Płock – zapowiedź meczu

W gorszej sytuacji jest oczywiście Śląsk, bo to on ma 32 punkty na koncie, a Wisła 37 i na trzy kolejki przed końcem sezonu mają pewną przewagę. Jeśli w sobotę Śląsk przegra to spada z ligi po kilkunastu latach gry z sukcesami.

Tylko jeden mecz wygrali razem Śląsk oraz Wisła Płock podczas swoich 5 ostatnich meczów. Trzeba przyznać, że na koniec sezonu ich forma, a raczej ich obniżka formy jest aż nadto widoczna. Mimo gorszej sytuacji w tabeli to Wisła Płock przegrała jedno spotkanie więcej od Śląska.

Jesienią wygrał Śląsk. Wisła natomiast wyjazdowych meczów nie ma co wspominać. Po 15 meczach u siebie płocczanie ze zwycięstwa cieszyli się jedynie dwa razy.

 
 
 

Śląsk - Wisła Płock - Typy

W meczu o życie to nie rozsądek, ani taktyka decydują często o wyniku tylko większe zaangażowanie w postawiony cel. Obstawiam, że oba zespoły nie chcą spaść więc liczę na bramki. Mecz o podobnym ciężarze gatunkowym tzn. Lechia kontra Zagłębie, pokazał, że bramki w takim meczach padają. 

1.85

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Śląsk - Wisła Płock - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Śląsk Wrocław kontra Wisła Płock odbędzie się 13. maja na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!