Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Planicy. Zapowiedź i typy 22.03
Przed nami ostatni weekend ze skokami narciarskimi w sezonie 2023/2024. Tradycyjnie zostanie on rozegrany na słoweńskim mamucie w Planicy. Będą to ostatnie zawody dla Petera Prevca, który zapisał się w historii skoków. W piątkowym konkursie wystąpi czterech Polaków. Jedynie Maciej Kot nie przebrnął przez kwalifikacje. Drugi był Piotr Żyła, co było znakomitym wynikiem. Nasz najlepszy lotnik w kwalifikacjach skoczył najdalej. Pozwala to mieć nadzieję, na dobre wyniki reprezentantów Polski. Sprawdź zapowiedź i typy na piątkowy konkurs indywidualny w Planicy w ramach Pucharu Świata.

Skoki narciarskie – Puchar Świata w Planicy (22.03, 15:30) – zapowiedź

Przed nami finał sezonu w skokach narciarskich, który zostanie tradycyjnie rozegrany na słoweńskim mamucie w Planicy. Puchar Świata wygrał Stefan Kraft, ale Austriak będzie jeszcze walczył o wygranie klasyfikacji lotów narciarskich. Ma przewagę nad innymi skoczkami, ale nie jest ona na tyle pokaźna, aby być pewnym uzyskania tytułu najlepszego lotnika w sezonie 2023/2024. Lider klasyfikacji generalnej, ma w lotach przewagę 91 punktów nad Danielem Huberem i 94 punktów nad Timim Zajcem. Blisko jest też kończący karierę Peter Prevc. Doświadczony Słoweniec traci do Stefana Krafta 98 punktów. Olek Zniszczoł to najwyżej uplasowany Polak w generalce (21. miejsce). Ma spore szanse na przebicie się do czołowej dwudziestki. Mimo życiowej formy, nie jest lotnikiem, ale w Vikersund pobił rekord życiowy. Możemy liczyć na dobry wynik Piotrka Żyły. Był drugi w kwalifikacjach. Dalej uplasowali się Olek Zniszczoł (17), Kamil Stoch (25) i Dawid Kubacki (26).

O której konkurs skoków narciarskich w Planicy?

W piątek odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na słoweńskiej skoczni mamuciej w Planicy. Rywalizacja rozpocznie się o 15:30.

Skoki narciarskie – Puchar Świata w Planicy (22.03, 15:30) – gdzie obstawiać? Typy bukmacherskie na skoki

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.65

PETER PREVC

W TOP 6

betfan

W typie na piątkowy konkurs postanowiłem postawić na Petera Prevca. Słoweniec kończy karierę i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Peter jest w dobrej dyspozycji i walczy o awans do TOP 3 klasyfikacji lotów. W Planicy Słoweńcy potrafią wspiąć się na wyżyny umiejętności, co regularnie obserwujemy w Pucharze Świata. Stawiam na to, że Peter Prevc zakończy piątkowe zawody w TOP 6.

Skoki narciarskie – Puchar Świata w Planicy (22.03, 15:30) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Piątkowy konkurs indywidualny w Planicy rozpocznie się o 15:30. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!