Miedź Legnica – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zakłady 28.04

Adrian Krawczyk

28 kwietnia 2024

Miedź Legnica

W niedzielę w meczu 30. kolejki Fortuna 1 Liga Miedź Legnica podejmie na własnym obiekcie Znicz Pruszków. Drużyna z Pruszków może mówić o dobrym ostatnim swoim okresie gry, albowiem walczyli z Wisłą Kraków, jednak pechowo przegrali, a potem ograli Arkę. Miedź natomiast walczy jeszcze o baraże do Ekstraklasy. Czy będą w stanie w tym meczu wywalczyć 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Miedź Legnica – Znicz Pruszków.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica – Znicz Pruszków?
  2. Zapowiedź meczu Miedź Legnica – Znicz Pruszków
  3. Jakie są kursy na mecz Miedź Legnica – Znicz Pruszków?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Znicz Pruszków?

Miedź Legnica – Znicz Pruszków typy bukmacherskie

1.87

ZNICZ LUB REMIS

betfan

Z pewnością Znicz Pruszków ostatnią dobrą grą uchroniła się na ten moment od strefy spadkowej. Muszą jednak oni kontynuować dobrą grę, albowiem ich przewaga nad strefą spadkową to na ten moment 5 punktów. Wydaje się jednak, że Znicz jest ostatnio w znacznie lepszej formie i dzięki temu powinni się utrzymać. Miedź natomiast walczy jeszcze o baraże, ale biorąc pod uwagę ich ostatnie wyniki i zaledwie 1 wygraną w pięciu meczach to może być o to ciężko. Ja pójdę tutaj w dobrą formę Znicza i typuję ich brak porażki po kursie 1.87.

 

Miedź Legnica - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

  • Wygrana Miedź Legnica – 1.84
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Znicz Pruszków – 4.05
  • Powyżej 2.5 goli – 1.92
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.84

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Miedź Legnica - Znicz Pruszków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Miedzi Legnica (kurs 1.84). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Znicza Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Miedź Legnica - Znicz Pruszków to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.82.

Miedź Legnica - Znicz Pruszków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Miedzią Legnica, a Zniczem Pruszków w ramach 30. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 28. kwietnia o 15:00 na Stadionie imienia Orła Białego w Legnicy. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy