Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Oberstdorfie. Zakłady i typy 23.02
Puchar Świata w skokach narciarskich wrócił do Europy. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Obserstdorfie. Przed nami zmagania na mamucie. Otworzy je piątkowa rywalizacja duetów. W czwartek miały zostać rozegrane kwalifikacje, ale pogoda okazała się zbyt kapryśna. Skład naszej reprezentacji poznamy po dwóch treningowych skokach. Sprawdź zapowiedź i typy na piątkowy konkurs duetów w Oberstdorfie w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (23.02, 15:45) – zapowiedź

Przed nami konkurs Pucharu Świata w Oberstdorfie, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. W Niemczech zawodnicy będą rywalizować na mamutach. Na tych ogromnych skoczniach, dobrze czuje się lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, Austriak wygraną w Pucharze Świata ma na wyciągnięcie ręki. W piątek odbędzie się konkurs duetów. Pierwsze skoki na skoczni w Oberstdorfie miały zostać oddane w czwartek, ale wiatr dochodzący do 10 metrów na sekundę uniemożliwił zmagania. Skład kadry poznamy więc po dwóch treningowych skokach. Konkurs duetów zostanie z tego powodu skrócony do dwóch serii. Nie można oddać pięciu skoków na mamucie w ciągu jednego dnia, dlatego organizatorzy zdecydowali się na takie posunięcie. W naszej kadrze najpewniej znajdą się Piotr Żyła – nasz najlepszy lotnik i prezentujący się ostatnio bardzo dobrze – Olek Zniszczoł.

O której konkurs skoków narciarskich w Oberstdorfie?

W piątek odbędzie się kolejny konkurs duetów w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Oberstdorfie. Będzie to konkurs na mamucie, a więc można spodziewać się dalekich lotów. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 15:45. Z racji zmiany harmonogramu, zobaczymy dwie serie zamiast trzech.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (23.02, 15:45) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.85

SŁOWENIA WYGRA

Z AUSTRIĄ

betfan

W typie na piątkowy konkurs duetów w Oberstdorfie zdecydowałem się zagrać zakład na pojedynek Słowenii z Austrią. W austriackiej kadrze jest Stefan Kraft, ale to Słoweńcy są znakomitymi lotnikami. Prawie każdy ich zawodnik doskonale radzi sobie na mamutach. W słoweńskiej Planicy już od najmłodszych lat zawodnicy trenują skakanie na tak wielkich obiektach. Stawiam na to, że w piątkowym konkursie duetów, Słowenia wygra z Austrią.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (23.02, 15:45) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Piątkowy konkurs duetów w Oberstdorfie rozpocznie się o 15:45. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!