Pobierz aplikację betfan na telefon
Sheffield Wed – Southampton: Typy, kursy, zapowiedź 04.08 | Championship
Powrót na angielskie boiska zaczniemy od pierwszej kolejki w Championship. W ramach inauguracji sezonu dziś zostanie rozegrany jeden mecz, w którym Sheffield Wed podejmie na swoim boisku Sothampton. Gospodarze są świeżo po awansie i będą próbować utrzymać się, z kolei Święci są po spadku z Premier League. Ten sezon będzie dla nich więc próbą powrotu do najwyżej dywizji angielskiej. Czy zaczną do zwycięstwa? Zapraszam na zapowiedź spotkania Sheffield Wed – Southampton.

Sheffield Wed – Southampton: typy bukmacherskie

Shefield jest świeżo po awansie z League One, gdzie zajęli trzecie miejsce i wygrali baraże o awans. Po play offach rozegrali sześć spotkań towarzyskich, z czego trzy z nich przegrali. Ciężko szacować ich aktualną formę, ale niemniej ciężko ocenić ich rywali. Southampton boweim dopiero co spadł z Premier League, a tamten sezon był w ich wykonaniu tragiczny. Nieznacznie lepiej wyglądał ich okres przygotowawczy, gdzie z pięciu spotkań zakończyli tylko dwa bez porażki
Ten mecz neisie ze sobą wiele niewiadomych, bowiem jest to pierwsza kolejka. Obie drużyny nie wyróżniły się też zbytnio w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Ostatnio obie ekipy spotkały się w ubiegłym sezonie w ramach pucharu EFL, wtedy bardzo wyrównany i otwarty mecz zakończył się remisem 1:1. Tym razem także spodziewam się bramek z obu stron.

1.79

OBIE STRZELĄ

betfan

Sheffield Wed - Southampton: kursy bukmacherskie

Gospodarze według ekspertów nie są tutaj faworyzowani, a wręcz przeciwnie - wystąpią dziś w roli minimalnego underdoga. Eksperci widzą więc większe szanse po stronie Southampton, a kurs na ich wygraną wynosi 2.30, podczas gdy na rywali 3.05.

Sheffield Wed - Southampton: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Sheffield Wed z Southampton, w ramach 1. kolejki Championship, odbędzie się 4 sierpnia o 21:00 na Hillsborough w Sheffield. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!