San Marino – Irlandia Północna: typy, kursy, zapowiedź 23.03 | EURO

Jan Paździerski

23 marca 2023

San Marino - Irlandia Północna

Już w najbliższy czwartek, rozpoczynamy kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2024. W pierwszej kolejce zaplanowano 8 spotkań, a w jednym z nich zespół San Marino podejmie reprezentację Irlandii Północnej w roli gospodarza. Przed nami tygodnie wielkich emocji, szczególnie iż nasza reprezentacja ma realne szanse na awans do fazy playoff. Reprezentacja Irlandii powinna łatwo zwyciężyć, lecz na takich turniejach nie można nikogo przekreślać. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu San Marino – Irlandia Północna.

San Marino – Irlandia Północna: Zapowiedź meczu

San Marino i Irlandia Północna rozpoczynają walkę o miejsce w Mistrzostwach Europy w 2024 roku w grupie H. Zmierzą się na Stadio Olimpico di San Marino w czwartek (23 marca). Drużyna Michaela O’Neilla, która wygrała swoje ostatnie cztery mecze z La Serenissima, będzie chciała kontynuować ten trend rozpoczynając swoją przygodę z kwalifikacjami od zwycięstwa.Z kolei dla San Marino będzie to kolejna okazja do przełamania fatum i odniesienia potrzebnego, historycznego zwycięstwa.

 

Podopieczni Fabrizio Costantiniego nie zaznali smaku zwycięstwa od czasu pokonania Litwy 1-0 w meczu towarzyskim w 2004 roku. Ostatni raz San Marino zagrało w listopadzie 2022 roku, kiedy to przegrało 1-0 z dziesięcioosobową San Lucią.

San Marino - Irlandia Północna: Typ na mecz

1.62

IRLANDIA WYGRA

OBIE POŁOWY

betfan

Irlandia Północna będzie miała okazję przetestować ofensywne warianty, gdy podejmie San Marino, które należy raczej do najsłabszych zespołów w Europie. Jeśli nie dojdzie do niespodzianki, goście powinni odnieść pewne zwycięstwo. Obstawiam, że Irlandia wygra obie połowy.

San Marino - Irlandia Północna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy San Marino a Irlandią Północną, w ramach fazy grupowej kwalifikacji Euro 2024, odbędzie się 23 marca o 20:45 na San Marino Stadium. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy