Pobierz aplikację betfan na telefon
Rumunia – Andora: Typy, kursy, zapowiedź 15.10 | el. Euro
W niedzielę w jednostronnym meczu 8 kolejki eliminacji Euro 2024 zmierzy się Rumunia z Andorą. Oczywiście według analityków to reprezentacja Rumunii będzie zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Nie ma się co tutaj dziwić Andora jak do tej pory zdobyła zaledwie 2 punkty w eliminacjach i plasuje się na ostatnim miejscu w grupie I. Jak wysoko Rumunia ogra reprezentację Andory? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rumunia – Andora.

Rumunia – Andora typy bukmacherskie

Reprezentacja Rumunii w dalszym ciągu liczy się w walce o bezpośredni awans na Euro 2024. Jest na to idealna szansa, albowiem w meczu z Andorą mogą wywalczyć 3 łatwe punkty, tym samym odganiając Izrael w tabeli. Niewątpliwie Rumunia tutaj będzie przeważała od pierwszej do ostatniej minuty, a pytanie tak naprawdę tylko brzmi ile goli strzeli zespołowi Andory. W ostatniej kolejce Andora przegrała aż 0:3 u siebie z Kosowem, więc ten wymiar w meczu z Rumunami może być jeszcze większy. Ja typuję, że Rumunia w tym spotkaniu strzeli powyżej 2.5 gola. W ofercie Betfan taka selekcja została wyceniona na poziomie 1.76.

1.76

RUMUNIA + 2.5 GOLA

betfan

Rumunia - Andora kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rumunia - Andora wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Rumunii (kurs 1.10). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Andora, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 26.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rumunia - Andora to może liczyć na kurs 9.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.55, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.43.

Rumunia - Andora GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz reprezentacji pomiędzy Rumunią, a Andorą w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 15 października o 20:45 na Stadionul National w Bukareszcie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!