Pobierz aplikację betfan na telefon
Ronaldo zmieni klub? To może być hit

Cristiano Ronaldo jest przymierzany do zmiany barw klubowych. W grę wchodzi kilka interesujących kierunków. Co wybierze Portugalczyk?

MOŻLIWA WYMIANA Z NEYMAREM

O potencjalnym transferze zawodnika Juventusu Turyn wypowiedział się dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Leonardo. „Kto może kupić Cristiano Ronaldo? To zamknięty krąg. PSG do niego należy” – wspomniał. Zgodnie z doniesieniami mediów, przenosiny piłkarza do Paryża miałyby wiązać się z wymianą zawodników pomiędzy klubami. Na Półwysep Apeniński za Portugalczyka trafiłby Neymar. Byłaby to zdecydowanie jedna z najbardziej spektakularnych wymian w historii piłki.

RONALDO WRÓCI DO ANGLII?

Mówi się również o tym, że Portugalczyk może wrócić na Wyspy do klubu, gdzie zaczynał przygodę z wielką piłką. Chodzi oczywiście o Manchester United, gdzie rozegrał on prawie 300 meczów. Ronaldo rozważa powrót do Premier League, a będące w niestabilnej dyspozycji „Czerwone Diabły” niewątpliwie skorzystałyby z przybycia jednego z najlepszych piłkarzy świata. To również jeden z nielicznych klubów, który mógłby finansowo dogodzić 35-latkowi. W przypadku transferu CR7 ze stanowiskiem prawdopodobnie musiałby pożegnać się Ole Gunnar Solskjaer.

Gdzie ostatecznie trafi Portugalczyk? Najprawdopodobniej jego pobyt w Turynie zbliża się ku końcowi, gdyż stanowi on zbyt duże obciążenie finansowe dla „Starej Damy”. PSG oraz Manchester United są jednymi z faworytów w walce o piłkarza.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!