Pobierz aplikację betfan na telefon
Radosław Szagański – Marko Kantele: Typy, kursy, zapowiedź 20.12 | PDC MŚ 2024
Drugim Polakiem, który przystąpi do rywalizacji podczas Mistrzostw Świata w darcie 2024 będzie Radosław Szagański. Pierwszym rywalem Polaka będzie Fin Marko Kantele. Polak oczywiście ma zdecydowanie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu. Czy wytrzyma presję i awansuje do kolejnej rundy? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Radosław Szagański – Marko Kantele.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Radosław Szagański – Marko Kantele?
  2. Zapowiedź spotkania Radosław Szagański – Marko Kantele
  3. Jakie są kursy na Radosław Szagański – Marko Kantele?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Radosław Szagański – Marko Kantele?
Sprawdź również specjalną promocję BETFAN:PDC Mistrzostwa Świata dart 2024: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja

CODZIENNE FREEBETY ZA DARTS!

Trwają PDC Mistrzostwa Świata. Jest to doskonała okazja do zgarniania codziennych freebetów za stawianie kuponów na darts. Graj PDC Mistrzostwa Świata i odbieraj freebet 10 zł! Mało tego! Rozdajemy jeszcze freebety zależne od wydarzeń. Płacimy:
Freebet 50 zł za skończenie lega w 9 lotkach
Freebet 30 zł za checkout 170
Freebet 10 zł za wygraną Polaka

Radosław Szagański – Marko Kantele typy bukmacherskie

1.51

SZAGAŃSKI WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5 SETA

betfan
Radosław Szgański ma całkiem udany sezon za sobą. Polak grał w wielkich turniejach i pokazał się podczas nich z bardzo dobrej strony. Warto zwrócić uwagę, że Szagański zagrał między innymi z Humphriesem w 1/16 finału Players Championship, gdzie co prawda przegrał 6:0, ale średnia na poziomie 98 punktów robi dobre wrażenie. Fin natomiast nie powinien mieć większych szans z Polakiem. Nawet, jeżeli wejdzie na wyżyny swoich możliwości, a Polak będzie rzucał choćby około 94-95 średnio przy podejściach to spokojnie powinno wystarczyć do wygranej. Oczywiście może być nieco presji na podwójnych, ale Szgański wydaje się, że jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że powinien sobie bez problemu poradzić. Nie widzę zbyt dużych szans dla Kantele, dlatego typuję wygraną Szagańskiego z handicapem -1.5 seta.

Radosław Szagański – Marko Kantele kursy bukmacherskie

  • Wygrana Radosława Szagańskiego – 1.24
    • Wygrana Marko Kantele – 3.80
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Radosław Szagański – Marko Kantele wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Polak Radosław Szagański (kurs 1.24). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma natomiast Fińczyk – Marko Kantele, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 3.80.

Radosław Szagański – Marko Kantele GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Radosławem Szagańskim, a Marko Kantele w ramach 2 rundy, odbędzie się 20 grudnia o 13:40. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!