Pobierz aplikację betfan na telefon
Promocja BETFAN – 200 zł za min. 5 punktów Sochana z Bulls

Świetna okazja dla fanów NBA! Tylko dla nowych graczy mamy specjalną ofertę – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli Sochan rzuci min. 5 punktów w meczu San Antonio Spurs – Chicago Bulls!

Zgarnij 200 zł za min. 5 punktów Sochana z Bulls – promocja dla nowych graczy

Jeremy Sochan regularnie występuje i punktuje na parkietach NBA. Niedawno, w meczu z Atlantą Hawks, Polak zaliczył swój najlepszy wynik w karierze, zdobywając łącznie aż 33 punkty w meczu. 5 punktów z Chicago Bulls wydają się być zatem pewniakiem, gdyż Jeremy w większości swoich meczów przekracza tę barierę. Sochan prezentuje się całkiem dobrze, czego nie można na pewno powiedzieć o całej drużynie San Antonio Spurs, którzy zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej. Mecz z Chicago Bulls może być jednak dobry na przełamanie, ponieważ Byki również nie grają rewelacyjnie w tym sezonie i notują bilans 8-14.

Niezależnie jednak od wyniku meczu, wszyscy gracze, którzy skorzystają z promocji otrzymają 200 zł, jeżeli Jeremy Sochan rzuci przynajmniej 5 punktów w spotkaniu z Chicago Bulls. Brzmi zachęcająco prawda? Sprawdź szczegóły ->

Promocja BETFAN - 200 zł za min. 5 punktów Sochana z Bulls

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ SPURS – BULLS

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz San Antonio Spurs – Chicago Bulls (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 09.12, godz. 09:00)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Jeremy Sochan zdobędzie min. 5 punktów w meczu z Chicago Bulls, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!