Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League Darts Night 13: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź 25.04
  Zbliżamy się ku końcowi Premier League Darts rozgrywek w fazie grupowej. Pozostało jeszcze 3 zmagania, które wyłoni najlepszą rozstawioną czwórkę, która zagra z zawodnikami bez rozstawienia. Pierwsze 5 miejsc jest rozstrzygniętych, jednak wspomniana piątka walczy o 4 czołowe miejsca. Kto tym razem okaże się najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 13.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 13?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 13
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 13?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 13?

Premier League Darts Night 13 typy bukmacherskie

Typy na Luke Littler – Gerwyn Price (25.04, 20:10)

1.60

WYGRANA LITTLERA

betfan
Z pewnością jednym z najciekawszych spotkań Premier League Darts Night 13 będzie starcie Luke-a Littlera z Gerwynem Price-em. Niewątpliwie młody Anglik nie jest już w tak dobrej formie jak na początku sezonu. Jego sytuacja w tabeli jest jednak dobra, albowiem plasuje się na 2. lokacie. Jest blisko wywalczenia rozstawienia, jednak dzisiaj nie może odpaść w pierwszej rundzie. Walijczyk natomiast gra w tym sezonie bardzo przeciętnie i nadal nie może sobie przypomnieć swojej dawnej formy. Noc 13 będzie rozgrywana w Anglii, więc publiczność nie będzie sprzyjała Price-owi. Typuję wygraną Littlera po kursie 1.60.

Typy na Peter Wright – Michael Van Gerwen (25.04, 21:10)

1.72

MVG Z HANDI -2.5

betfan
Michael Van Gerwen po ostatnim turnieju wydaje się, że wraca do swojej dobrej formy. Zmierzy się teraz z najsłabszym zawodnikiem Premier League, czyli Peterem Wrightem. O ile jeszcze kilka tygodni temu widziałem zwyżkę formy u Szkota, tak teraz znowu nieco obniżył loty i znów po prostu w każdych rozgrywkach odpada dość szybko, a zmagania w Premier League kończy po prostu najczęściej na 1. rudzie. Tutaj nie spodziewam się inaczej. Typuję wygraną MVG z handicapem -2.5 lega po kursie 1.72.

Premier League Darts Night 13 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 13. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. Znamy już faworytów i są to: Luke Littler (kurs 1.62) vs. Gerwyn Price (kurs 2.20); Luke Humphires (kurs 1.40) vs. Nathan Aspinall (kurs 2.80); Michael Van Gerwen (kurs 1.20) vs. Peter Wright (kurs 4.00) oraz Michael Smith (kurs 1.75) vs. Rob Cross (kurs 2.00).

Premier League Darts Night 13 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 13 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!