Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Meksyk: Przewidywane składy i promocje BETFAN

Już dzisiaj wieczorem Polska rozegra w Katarze swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach świata. Meczem otwarcia dla naszej reprezentacji będzie pojedynek z Meksykiem. Jest to nasz główny rywal w walce o wyjście z grupy. Zapraszam na przedstawienie przewidywanych składów na ten mecz oraz promocji, które oferuje polski, legalny bukmacher BETFAN.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Meksyk (22.11, 17:00) – Jednak z czwórką z tyłu?

Obrona

W bramce kolejny turniej rozpocznie Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu każdy mecz otwarcia na MŚ i ME ma do zapomnienia. Może piąty to będzie ten, który zapamięta na długo, ale pozytywnie. W obronie prawdopodobnie wyjdziemy czwórką obrońców. W środku pewniakiem jest Jakub Kiwior, a obok niego zobaczymy Kamila Glika lub Jana Bednarka. Na bokach obrony za to powinni zagrać Matty Cash i z lewej strony Bartosz Bereszyński, który dobrze zaprezentował się tam w meczu z Chile.

Pomoc

Środek pola zabezpieczać mają Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik, z czego ten drugi ma częściej podłączać się do akcji ofensywnych. Trzecim pomocnikiem, który będzie naszym rozgrywającym zostanie Piotr Zieliński. Mamy nadzieję, że „Zielu” przeniesie formę z Napoli na grę w Katarze.

Atak

Na „dziewiątce” oczywiście wyjdzie Robert Lewandowski. Najtrudniej przewidzieć jakich dwóch zawodników zobaczymy obok naszego kapitana. My stawiamy na Nicole Zalewskiego, dla którego gra na skrzydle to nominalna pozycja, zanim został przeniesiony przez Jose Mourinho na wahadło. Na drugim skrzydle prawdopodobnie zagra Sebastian Szymański.

Kto z ławki?

Powyższy skład posiada kilka znaków zapytania. Oprócz trzeciego środkowego obrońcy najbliżej wystąpienia są tacy zawodnicy jak Karol Świderski, Arkadiusz Milik, Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński i Robert Gumny.

Polska – Meksyk (22.11, 17:00) – Przewidywane składy obu drużyn

  • Polska: Szczęsny – Bereszyński, Kiwior, Glik, Cash – Krychowiak, Bielik, Zieliński – S. Szymański, Lewandowski, Zalewski.
  • Meksyk: Ochoa – Gallardo, Moreno, Montes, Jorge Sanchez – Chavez, Edson, Herrera – Vega, Henry, Lozano

Polska – Meksyk (22.11, 17:00) – specjalna promocja BETFAN

Legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski z Meksykiem. Zagraj, bo zawsze Polska Guuurom!

Polska - Meksyk: Przewidywane składy i promocje BETFAN

1. Postaw kupon

• Postaw kupon za dokładnie 19 lub 79 zł

• Min. AKO4

• Kupon musi zawierać typ na wygraną Polski Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU

• Kurs min. pojedynczego dodanego zdarzenia 1.40

• Kupon musi zostać rozliczony do 22.11, do godziny 23:59

2. Polska Guuurom!

• Jeśli postawiłeś kupon, spełniający warunki z pkt. 1, potraktujemy zdarzenie Meksyk – Polska jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu

• Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

• Kupony zostaną rozliczone do 24 godzin po zakończeniu spotkania

3. Warunki

• Czas trwania: Od 21.11. godz. 10:00 do 22.11. godz. 17:00

• Każdemu Graczowi przysługuje 1 kupon w promocji

• W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony

• W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Gier Karcianych

Regulamin promocji

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!