200 zł za celne podanie Modera z City – promocja BETFAN

Kamil Błaszczyk

24 kwietnia 2024

Jakub Moder, promocja

Specjalna promocja BETFAN na mecz Brighton – Manchester City! Bukmacher płaci 200 zł za minimum jedno celne podanie Jakuba Modera. Sprawdź!

Zgarnij 200 zł za celne podanie Kuby Modera w meczu z Man City

200 zł za celne podanie Modera z City - promocja BETFAN

Świetna oferta od BETFAN dla wszystkich nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta u tego polskiego, legalnego bukmachera. Kuba Moder powoli wraca do gry na najwyższych obrotach i wychodzi na spotkania w pierwszym składzie. Brighton czeka bardzo trudne spotkanie z Manchesterem City, który walczy o tytuł mistrza Anglii. Polak z pewnością może przyczynić się do pogrążenia drużyny Obywateli w nadchodzącym meczu. Popularny „Modziu” grając w środku pomocy z pewnością będzie chciał celnie rozprowadzać piłkę pomiędzy swoich partnerów z zespołu. Oferta kreuje się więc jako totalny pewniaczek.

Co należy zrobić, aby z niej skorzystać? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić pierwszy kupon na mecz Brighton – Manchester City. Jeżeli Kuba wykona przynajmniej jedno celne podanie, to zgarniesz dodatkowe 200 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 20 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ BRIGHTON – CITY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu Brighton – Manchester City (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 25.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Moder zaliczy celne podanie w meczu z City, w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy