Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Bułgaria. Ostatni mecz Michniewicza w U-21

Polska – Bułgaria. W sobotę kadra U-21 zagra swój ostatni mecz pod wodzą Czesława Michniewicza. Będzie to jednocześnie przedostatni mecz „Biało-Czerwonych” w grupie E.

SYTUACJA SIĘ SKOMPLIKOWAŁA

Przez przegraną z Serbią (0:1) Polska skomplikowała sobie swoją sytuację w grupie. Ma już tylko iluzoryczne szanse na wygranie grupy E. Nagrodą za to jest bezpośredni awans na ME U21, z którego skorzystają najprawdopodobniej Rosjanie, którzy mają na swoim koncie 20 punktów i dziewięć spotkań na swoim koncie. My mamy osiem meczów i 16 „oczek”.

Trzeci jest nasz dzisiejszy rywal. Bułgarzy tracą do Polski tylko dwa punkty. Jeśli wygrają, to prześcigną naszą kadrę U-21. „Biało-Czerwoni” muszą dzisiaj przynajmniej zremisować i jeszcze pokonać ostatnią w tabeli Łotwę, by spokojnie pojechać na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Wystarczy bowiem, że znajdą się w gronie pięciu najlepszych drużyn z drugim miejsc. Nic nie wskazuje na to, by mieli odpaść. Wyrzucić ich z tego grona może wyłącznie Bułgaria – jeśli dzisiaj wygra.

POLSKA – BUŁGARIA TYPUJ W BETFAN

Dzisiejsze spotkanie będzie jednocześnie ostatnim dla Czesława Michniewicza w roli trenera kadry U-21. Zastąpi go najprawdopodobniej Maciej Stolarczyk, ale możliwe, że na ostatniej prostej wyścig o tę posadę Jacek Magiera.

W BETFAN możecie typować, jak potoczy się spotkanie Polska – Bułgaria. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że reprezentacja Polski U-21 ma 58% szans na wygraną. Trzymamy kciuki za to, by tak się właśnie stało.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!