Pobierz aplikację betfan na telefon
Piotr Zieliński kontuzjowany. Zagra w eliminacjach?

Piotr Zieliński nie może uznać pierwszej kolejki Serie A za udaną. Wprawdzie Napoli wygrało mecz, ale Zielu doznał kontuzji uda i jego występ w reprezentacji jest zagrożony.

Piotr Zieliński nabawił się kontuzji w meczu z Venezią

Napoli wygrało swój pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach Serie A 2:0. Stery klubu objął Luciano Spaletti, a celem minimum dla neapolitańczyków jest gra w Lidze Mistrzów. Drogę rozpoczęli dosyć dobrze bo od kompletu punktów. W spotkaniu tym kontuzji doznał jednak Piotr Zieliński. Polak w 35. minucie musiał opuścić boisko po tym, jak bezpardonowo zaatakował go Mattia Caldara. Napoli wydało krótki komunikat, w którym poinformował, iż Piotrek doznał urazu prawego uda.

Zieliński zagra w eliminacjach?

Według informacji Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl Piotr Zieliński uszkodził mięsień czterogłowy. Prognozy nie są więc zbyt optymistyczne. Włoscy dziennikarze spekulują, że Polaka czeka trzytygodniowa przerwa. Jeżeli doniesienia się sprawdzą, to nie zagra w najbliższych meczach reprezentacyjnych, ponieważ nie zdąży wyleczyć urazu do rozpoczęcia zgrupowania. Przypomnijmy, że już niedługo Polska rozegra kolejne mecze w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze. Biało-Czerwoni zmierzą się z: Albanią (02.09), San Marino (05.09) oraz Anglią (08.09). Zieliński nie przeszedł jednak jeszcze szczegółowych badań, które dadzą nam ostateczną odpowiedź na to, czy Polak zasili kadrę Paulo Sousy.

Sprawdź powołania Paulo Sousy na wrześniowe mecze reprezentacji Polski.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!