NBA: Drugie mecze w play-off. Czy Lakers wyrównają stan serii?

Oto typy NBA Playoffs na dzisiejszą noc, czyli 22/23 kwietnia. Przed nami drugie spotkania pierwszej rundy Playoffs. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 22/23 kwietnia

W rzeci dzień NBA Play-off zobaczymy pierwsze, drugie spotkania pierwszej rundy Playoffs. Tym razem poznamy wyniki trzech meczów, a nie czterech jak miało to miejsce przez ostatnie 2 dni. Po minionej nocy poznaliśmy wyniki pierwszych spotkań każdej serii. Tym razem wszystkie mecze odbedą się w nocy czasu polskiego. Najbliższej nocy dowiemy się jak na porażki w pierwszym meczu serii odpowiedzą Orlando Magic, Philadelphia 76ers i Los Angeles Lakers..

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic (godz. 01:00, 23.04)

1.46

CLEVELAND CAVALIERS

W pierwszym meczu Cleveland Cavaliers pokonali Orlando Magic wynikiem 97:83. Tak jak się spodziewaliśmy, tamto spotkanie nie uraczyło nas dużą ilością punktów. Cavaliers wygrali dzięki dobrzej obronie i skutecznej grze w ataku Donovana Mitchella, który zdobył dla swojego zespołu 30 punktów. Zawodników Magic zawiodła skuteczność rzutów z gry, w której byli gorsi o 12%. Oczywiście Magic wciąż mają szansę na wyeliminowanie Cavaliers, pytanie tylko na ile są gotowi mentalnie ci młodzi zawodnicy. Stawiam, że w drugim spotkaniu znowu wygrają gospodarze, ale spodziewam się wyrównanego spotkania.

New York Knicks - Philadelphia 76ers (godz. 01:00, 23.04)

1.50

NY KNICKS

W pierwszym spotkaniu Philadelphia 76ers dobrze radziła sobie po wyjściu z szatni, ale w trakcie spotkania przewagę zaczęli przejmować gospodarze. Stąd też wygrana pierwsza i trzecia kwarta przez gości. Zdecydowała druga część spotkania. W drugiej kwarcie koszykarze Knicks zatrzymali rywali na jedenastu punktach. Goście mimo odrobienia strat i rozpoczęcia ostatniej kwarty na prowadzeniu, przegrali ją 10 punktami, a mecz zakończył się zwycięstwem NY Knicks wynikiem 111-104. Zawodnikiem wiodącym prym w ataku był Jalen Brunson, zdobywca 33 punktów oraz Mitchell Robinson, który zatrzymał Embiida na skuteczności 8/22, ale popełnił też wiele fauli na Francuzie. Maddison Square Garden ma w sobie coś magicznego, tym bardziej w Playoffs, więc stawiamy na drugą wygraną gospodarzy.

Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (godz. 01:00, 23.04)

1.33

DENVER NUGGETS

Przed nami także drugie spotkanie w serii, na którą zwróconych jest najwięcej oczu w pierwszej rundzie. W pierwszym spotkaniu mimo przegrania pierwszej połowy, koszykarze z Denver wyszli pewni siebie na trzecią kwartę i kontrolowali mecz do samego końca, efektem czego było zwycięstwo 114-103. Pierwsza połowa pokazała "Jeziorowcom", że są w stanie nawiązać równorzędną walkę z Nuggets, ale przede wszystkim potrzebują większego wsparcia z ławki, bo tylko jeden punktujący zawodnik spoza pierwszej piątki to za mało. Była to już czwarta porażka Lakersów w tym sezonie z Denver Nuggets, ale pokonanie ich pierwszy raz nie jest niemożliwe. Stawiam jednak, że jeśli to się stanie to w LA, a teraz Nuggets powiększą prowadzenie w serii do 2:0.