Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 19.08
W sobotę w bardzo ciekawym spotkaniu 5. kolejki polskiej 1 Ligi zmierzy się Motor Lulin z Górnikiem Łęczna. Motor jak do tej pory jest rewelacją rozgrywek i zajmuje z pewnością wyższe miejsce w tabeli niż można było spodziewać się przed rozpoczęciem sezonu. Górnik natomiast punktuje przyzwoicie i regularnie, co również pozwala im zachować miejsce w górnej części tabeli. Kto tym razem okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Górnik Łęczna.

Motor Lublin – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

19 sierpnia na Arena Lublin dojdzie do starcia pomiędzy lokalnym Motorem Lublin, a Górnikiem Łęczna. Minimalnym kandydatem do zwycięstwa jest drużyna Motoru i jest to sytuacja ciekawa, albowiem przed sezonem z pewnością nie byłaby stawiana w takiej pozycji. Oczywiście zmieniło się to przez dobre występy Motoru, a w szczególności przed własną publicznością. Mecz z Górnikiem niejako ich zweryfikuję, dlatego spodziewam się dość otwartego spotkania, w szczególności, że tak właśnie wyglądały poprzednie mecze Motoru. Typuję ponad 2.5 gola w meczu po kursie 1.86 w ofercie bukmachera Betfan.

1.86

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Motor Lublin - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 2.45). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Górnika Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.25.

Motor Lublin - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Górnikiem Łęczna, w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 19 sierpnia o 17:30 na Arena Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w na kanałach telewizyjnych Polsat Sport Extra.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!