Motor Lublin – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zakłady 25.04 | 1. liga

Wojciech Sikora

25 kwietnia 2024

Motor Lublin
1. liga polska przyspiesza i w tym tygodniu rozgrywana jest 29. kolejka, która może nam wiele powiedzieć o losach niektórych klubów. Motor Lublin, w jednym ze starć tego dnia, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Chrobry Głogów. Dobre chwile dla gospodarzy w tym sezonie są już widocznie za nimi. Wciąż mogą jednak wrócić na dobre tory i powalczyć o miejsce w top 6. Czy dziś zachowają komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Motor Lublin – Chrobry Głogów.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Chrobry Głogów?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Chrobry Głogów.
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Chrobry Głogów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Chrobry Głogów?

Motor Lublin – Chrobry Głogów: typy bukmacherskie

Tylko jeden z ostatnich pięciu spotkań wygrał Motor Lublin, który tym samym mocno spadł w tabeli 1. ligi. Ich szanse na awans bezpośredni praktycznie odeszły w zapomnienie, ale wciąż mogą spróbować swoich sił w barażach. Wygrana w tym pojedynku może dać im jeszcze nadzieję na awans.

3.65

LUBLIN WYGRA

I OBIE STRZELĄ

betfan

Gościć dziś będą Chrobry Głogów, które jest tylko cztery punkty nad strefą spadkową, a ich poprzednie spotkania nie napawają optymizmem. Co więcej gospodarze na swoim terenie nie przegrali od ponad dziesięciu spotkań, choć bardzo rzadko zachowywali w nich czyste konto. Moim zdaniem dziś wygrają, ale goście trafią przynajmniej raz. Typuję wygraną Motoru i gole z obu stron.

Motor Lublin - Chrobry Głogów: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Motoru Lublin - 1.73
  • Remis - 3.70
  • Wygrana Chrobry Głogów - 4.50
  • Powyżej 2.5 goli - 1.84
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.85
Bukmacherzy w swoich ofertach wystawili kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu jest Motor Lublin (kurs 1.73). Mniejsze szanse ma natomiast Chrobry Głogów, na którą mnożnik został wyceniony na 4.50. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.70.

Motor Lublin - Chrobry Głogów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Motoru Lublin z Chrobry Głogów, w ramach 29. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 25 kwietnia o 18:00 na stadionie Areny Lublin w Lublinie. Mecz będzie transmitowany przez kanał Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy