Pobierz aplikację betfan na telefon
Mecze na dziś. Sprawdź najbliższe wydarzenia

Mecze na dziś. Nawet poza sezonem trudno znaleźć dzień, w którym nie byłyby rozgrywane jakieś spotkania. Olbrzymia popularność futbolu sprawia, że niezależnie od pory roku śledzić możemy boiskowe potyczki z praktycznie całego globu. A przecież świat sportu nie kończy się na piłce nożnej! Które mecze na dziś polecamy? Na jakie dzisiejsze spotkania warto czekać?

Świątek, piątek czy niedziela – entuzjaści sportowych zmagań rzadko kiedy mają okazję wytchnąć od emocji. Szczególnie wówczas, gdy potrafią podbić je odpowiednio postawionym zakładem. Nie ma dziś meczu jednej z najlepszych europejskich lig, rozgrywki pucharowe nie są dzisiaj w planach, a przerwa reprezentacyjna jest odległa? Nawet mecz hinduskiej okręgówki będzie emocjonujący, jeżeli doprawimy go pieniędzmi postawionymi na określoną liczbę rzutów rożnych czy oddanych strzałów.

Sprawdź darmowe i profesjonalne typy naszych ekspertów – typy dnia sport.betfan.pl

Znacznie częściej nie będzie jednak takiej potrzeby. Pospieszny powrót do rozgrywek po pandemicznej przerwie spowodował, że terminarz piłkarski jest w tym sezonie wyjątkowo napięty. Nawet ligi ograniczone do terminów weekendowych, uzupełnianych niekiedy o jeden czy dwa mecze w poniedziałki, przenoszone są obecnie na wtorek, środę czy czwartek.

Jest środek tygodnia i trudno dzisiaj o mecze z harmonogramów ligowych? Nic straconego. Zwyczajowo gra się wówczas także puchary – zarówno krajowe, jak i europejskie. A dochodzą do tego jeszcze przerwy reprezentacyjne. Ze względu na odłożenie o rok organizacji EURO 2020, FIFA oraz UEFA starają się wcisnąć terminy meczów międzynarodowych gdzie tylko mogą. Oznacza to, że najlepsi gracze świata mogą w najbliższym czasie rozgrywać mecze nawet co trzy dni!

Jeśli dodamy do tego mecze siatkówki, koszykówki, tenisa, hokeja na lodzie czy w końcu rozgrywki esportowe, trudno będzie znaleźć dzień wolny od sportowych emocji. Czy planujemy oglądać dzisiejsze mecze na żywo, czy ze względu na ich nadmierną ilość obserwować relacje live przez internet, spotkania z całego globu dostępne są praktycznie 24 godziny na dobę.

Sprawdź, jakie mecze na dziś są w planach. Najbliższe wydarzenia sportowe znajdziesz w BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!