Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA Playoffs: Startują kolejne dwie rywalizacje w drugiej rundzie (08.05)
Oto typy NBA Playoffs na kolejną już noc. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 7/8 maja

Typy NBA: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (godz. 01:00, 08.05) [0:0]

1.46

CELTICS HC -7.5

betfan

  Boston Celtics wyeliminowali Miami Heat po pięciu spotkaniach. Jedyną porażkę odnieśli, gdy Heat zagrali świetną drużynową koszykówkę. Taki mecz trudno było powtórzyć. Drużynie z Florydy ewidentnie brakowało Jimmy’ego Buttlera. W drugiej rundzie Celtics czeka trudniejsze zadanie, ale Cavaliers też są po siedmiomeczowej serii z Orlando Magic, więc podchodzą do tej rywalizacji jako dużo bardziej zmęczona drużyna. Celtics wydają się także drużyna, która defensywnie niweluje największe zagrożenia Cavs. W meczach sezonu zasadniczego dwukrotnie wygrał Boston, a Cavs wygrali w marcu jednym punktem. W pierwszym spotkaniu, które odbędzie się w Bostonie stawiamy na gospodarzy.

Typy NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (godz. 03:30, 08.05) [0:0]

2.34

DALLAS MAVERICKS

betfan

  Oklahoma City Thunder bardzo szybko, bo w czterech meczach rozprawiła się z New Orleans Pelicans, najbliżej przegranej byli w pierwszym meczu, a później gdy weszli już w odpowiedni rytm pewnie wygrali 3 kolejne mecze i awansowali bez porażki. Dallas Mavericks to dużo lepsza drużyna od Pelicans, które i tak grało bez kontuzjowanego Williamsona. Mavericks pokonali LA Clippers w serii wynikiem 4:2. Luka Doncić i Kyrie Irving to ofensywny duet na obwodzie, który trudno byłoby zatrzymać jakiejkolwiek drużynie w lidze. Przed Dallas kolejna wyrównana seria, ale oni są już ograni w tegorocznych Playoffs przeciwko dobrej drużynie, a Oklahoma po dłuższej przerwie tak naprawdę dopiero rozpocznie na poważnie grę w Playoffs.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!