Maribor – Fenerbahce: Typy, kursy, zapowiedź 17.08 el. LKE

Wojciech Sikora

17 sierpnia 2023

Fenerbahce
Nie tylko polskie drużyny wezmą dziś udział w rewanżowych spotkaniach o finał eliminacji Ligi Konferencji Europy. Maribor, w jednym z 31 starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Fenerbahce. Zdecydowana dominacja tureckiego zespołu u siebie przełożyła się na wygraną aż 3:1, co stawia ich w bardzo komfortowej sytuacji dziś. Czy własne boisko pozwoli dziś gospodarzom na próbę odwrócenia losów tego dwumeczu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Maribor – Fenerbahce.

Maribor – Fenerbahce: Typy bukmacherskie

Pierwszy mecz to czysta deklasacja ze strony Fenerbahce. Turecki zespół długo jednak nie mógł się wstrzelić w bramkę, choć okazji w pierwszej połowie mieli siedem. Worek z bramkami otworzyli dopiero w 58 minucie i niespełna pięć minut później prowadzili już 2:0. Choć Maribor trafił bramkę kontaktową w 72 minucie, to błąd jednego ze zmienników dał szansę gospodarzom na podwyższenie wyniku z rzutu karnego. W tej sytuacji nikt inny jak Tadic, wykonał tę jedenastkę bezbłędnie.
Spory błąd pozbawił Mariboru realnych szans na odwrócenie losów tego dwumeczu. Co więcej ciężko upatrywać innego obrazu spotkania, jak ponownej dominacji ze strony tureckiej ekipy. Moim zdaniem dziś mecz będzie miał znacznie niższe tmepo, a przyjezdni będą bronić rezultatu, typuję poniżej 3.5 gola.

1.48

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Maribor - Fenerbahce: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Fenerbahce w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.63. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Maribor to aż 4.85. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 4.15.

Maribor - Fenerbahce: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Maribor a Fenerbahce, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 17 sierpnia o 20:15 na Ljudski vrt w Mariborze. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy