Pobierz aplikację betfan na telefon
Malawi – Egipt. Typy, kursy, zapowiedź 28.03 | El. PNA
We wtorek Malawi podejmować będzie Egipt. Mohamed Salah i spółka wygrali poprzedni mecz 2:0 i liczą na powtórkę. Czy uda im się zdobyć komplet punktów? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Malawi – Egipt.

Malawi – Egipt: zapowiedź meczu

W czwartej kolejce eliminacji Pucharu Narodów Afryki, Malawi podejmować będzie Egipt. W przypadku zwycięstwa, Mohamed Salah i spółka będą prawie pewni awansu do turnieju. Poprzedni bezpośredni mecz między tymi drużynami odbył się kilka dni temu i zakończył się wygraną Malawi. Gospodarze tego starcia zajmują trzecie miejsce w grupie D, a w przypadku porażki, zachowają jedynie matematyczne szanse na awans. Oprócz niedawnej porażki z Egiptem, Malawi w kwalifikacjach musiało uznać wyższość Gwinei i pokonał Etiopię. Egipt w eliminacjach wygrał z Malawi i Gwineą. Niespodziewanie  przegrał jednak z Etiopią i to aż 0:2.

Malawi - Egipt: typy i przewidywane składy

Typy Malawi - Egipt

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Egiptu, będzie sporą niespodzianką. Mohamed Salah i spółka będą chcieli zdecydowanie przybliżyć się do awansu do turnieju. Na swoim terenie nie pozwolili oddać Malawi nawet celnego strzału. Spodziewam się podobnego przebiegu rywalizacji i stawiam na wygraną Egiptu do zera.

2.06

WYGRANA EGIPTU

DO ZERA

betfan

Przewidywane składy

  • Malawi: Thom; Petro, Chaziya, Chembezi, G Chirwa, Mhone, Banda, C Chirwa, Madinga; Muyaba, Mhango
  • Egipt: El-Shenawy; Hany, Hegazy, Abdelmonem, Hamdi; Hamed, Hamada; Zizo, Salah, Marmoush; Mohamed

Malawi - Egipt: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Malawi z Egiptem, odbędzie się 27 marca o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!