ŁKS Łódź – Lech Poznań: Typy, kursy, zakłady 21.04 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

21 kwietnia 2024

Raków - Lech: Promocja

W niedzielnym meczu ŁKS Łódź, który w końcu wyszedł z ostatniego miejsca z tabeli Ekstraklasy zmierzy się na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Kolejorz musi wygrać to spotkanie za 3 punkty, jeżeli nadal marzy o mistrzowskim tytule w Polsce. Na pewno są lepszą ekipą, ale czy uda im się wygrać w tym spotkaniu za 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ŁKS Łódź – Lech Poznań.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ŁKS Łódź – Lech Poznań?
  2. Zapowiedź meczu ŁKS Łódź – Lech Poznań
  3. Jakie są kursy na mecz ŁKS Łódź – Lech Poznań?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź – Lech Poznań?

ŁKS Łódź – Lech Poznań typy bukmacherskie

1.63

WYGRANA LECHA

betfan

ŁKS Łódź w Ekstraklasie plasuje się na przedostatniej pozycji. Ma jednak małe szanse na utrzymanie, albowiem ich strata na ten moment to już 8 punktów i patrząc choćby na dzisiejszego rywala to o te punkty będzie piekielnie ciężko. Choć Lech w ostatnim spotkaniu przegrał sensacyjnie z Puszczą to nadal zachowuje szanse na mistrzowski tytuł. Mają 4 punkty straty do Jagielloni, ale aby do niego się przybliżyć muszą wygrać w dzisiejszym spotkaniu za pełną pulę. Choć mają swoje kłopoty to są ekipą z pewnością znacznie lepszą, dlatego typuję ich wygraną po kursie 1.63.

 

ŁKS Łódź - Lech Poznań kursy bukmacherskie

  • Wygrana ŁKS Łódź – 4.95
  • Remis – 3.95
  • Wygrana Lech Poznań – 1.63
  • Powyżej 2.5 goli – 1.72
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.76

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie ŁKS Łódź - Lech Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lecha Poznań (kurs 1.63). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu ŁKS Łódź - Lech Poznań to może liczyć na kurs 3.95. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.05.

ŁKS Łódź - Lech Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Lechem Poznań w ramach 29. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 21 kwietnia o 15:00 na Stadionie ŁKS-u w Łodzi. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu ŁKS Łódź - Lech Poznań przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy