Pobierz aplikację betfan na telefon
Litwa – Czarnogóra: Typy, kursy, zapowiedź 07.09 | el. ME
W czwartek w Kownie Litwa zmierzy się z reprezentacją Czarnogóry. Oczywiście większe szanse na zwycięstwo ma kadra narodowa Czarnogóry, która nieco lepiej radzi sobie w eliminacjach do Mistrzostw Europy, choć obie ekipy w najlepszej sytuacji nie są. Czarnogóra, jeżeli marzy o awansie na Euro musi z pewnością wywieźć z Litwy 3 punkty. Czy uda im się ograć na wyjeździe reprezentację Litwy i załapać się do walki o premiowane miejsca? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Litwa – Czarnogóra.

Litwa – Czarnogóra typy bukmacherskie

Zarówno Litwa, jak i Czarnogóra nie najlepiej rozpoczęły zmagania eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Litwa po 3 meczach ma na swoim koncie 1 punkty, natomiast Czarnogóra 4. Litwinom udało się ugrać punkty tylko z Bułgarią remisując 1:1. Z Węgrami oraz Serbią przegrali natomiast po 2:0. Czarnogóra natomiast ograła w pierwszym meczu Bułgarię, a następnie przegrała z Serbią i zremisowała z Węgrami. Jak widać to zdecydowanie Czarnogóra przeważa, albowiem byli w stanie zremisować 0:0 z Węgrami. Jeżeli spojrzymy w statystyki to obie ekipy nie są wybitne w ofensywie. W 3 dotychczasowych meczach zarówno Litwa, jak i Czarnogóra zdobyły po zaledwie 1 bramce. Idę tym tropem typując to spotkanie i stawiam poniżej 2.5 gola w meczu, które zostało wycenione na mnożniku 1.60 w ofercie bukmachera Betfan.

1.60

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Litwa - Czarnogóra kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Litwa - Czarnogóra wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Czarnogóry (kurs 1.70). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Litwa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Litwa - Czarnogóra to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.30, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.60.

Litwa - Czarnogóra GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz reprezentacji pomiędzy Litwą, a Czarnogórą w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 7 września o 18:00 na S. Dariaus ir S. Gireno stadionas w Kownie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport Premium 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!