Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław przypieczętuje awans?

Już w czwartek trzy polskie kluby rozpoczną rewanżowe mecze eliminacyjne do Ligi Konferencji. W jednym z nich Śląsk Wrocław zmierzy się z Araratem Erywań. Pierwsza starcie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Ekstraklasy 4:2.

Śląsk dobrze poradził sobie w Armenii

Mecz w Armenii był dosyć wyrównany. Oba kluby stwarzały sobie wiele okazji i po samym przebiegu gry trudno było wskazać, która drużyna była lepsza. Skuteczniejsi byli jednak piłkarze Śląska Wrocław. W 20. minucie Mączyński dograł do Golli, a obrońca umieścił piłkę w bramce. Był to jedyny gol w pierwszej połowie, a spore emocje czekały nas po przerwie. Chwilę po wznowieniu gry gospodarze wyrównali za sprawą Juana Bravo. Bardzo szybko prowadzenie odzyskał Śląsk, gdyż po minucie Piasecki wykorzystał podanie Exposito. W 70. minucie trzeciego gola dla Śląska zdobył Pich. Ararat złapał kontakt, ale w doliczonym czasie gry Pich skompletował dublet i ustalił końcowy rezultat na 4:2. Śląsk jest więc w dobrej sytuacji, ale wciąż musi być czujny, gdyż rywal pokazał, że potrafi zdobywać gole.

El. LKE: Śląsk Wrocław – Ararat Erywań (29.07 20:00) – TYPY – kto wygra?

Faworytem rywalizacji jest oczywiście Śląsk Wrocław. Polski klub gra u siebie, a ponadto jest lepszym zespołem, co mogliśmy obejrzeć w pierwszym meczu. Mimo przewagi uzyskanej tydzień temu, podopieczni Jacka Magiery wyjdą na to spotkanie w stu procentach zmotywowani i będą walczyć o zwycięstwo. Świadczyć może o tym wystawienie nieco gorszego składu w zremisowanym spotkaniu z Wartą Poznań. Uważam więc, że polski klub zwycięży w tym starciu, a dodatkowo spodziewam się wielu bramek w tym meczu.

Proponowany typ: wygrana Śląska Wrocław i powyżej 2,5 bramki – kurs 2.48 z oferty BETFAN

El. LKE: Śląsk Wrocław – Ararat Erywań (29.07 20:00) – TYPY – obie strzelą?

W poprzednim meczu Ararat udowodnił, że potrafi strzelić bramkę. Klub z Armenii w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji zdobył gole w obu spotkaniach. Śląsk Wrocław nie ma też zbyt szczelnej defensywy, o czym świadczą dwa stracone gole w rywalizacji z Wartą Poznań. Spodziewam się więc, że obie drużyny strzelą gola.

Proponowany typ: obie drużyny strzelą – kurs 1.74 z oferty BETFAN

El. LKE: Śląsk Wrocław – Ararat Erywań (29.07 20:00) – przewidywane składy

Śląsk: Szromnik – Lewkot, Golla, Tamas – Janasik, Mączyński, Makowski, Stiglec – Sobota, Pich – Exposito

Ararat: Jermakow – Bravo, Prljević, Mkojan, Margarjan – Muradjan, Pobulić – Arakeljan, Deble, Malakjan – Kone

El. LKE: Śląsk Wrocław – Ararat Erywań (29.07 20:00) – transmisje

Rewanżowy mecz Śląska Wrocław z Araratem Erywań w ramach 2. rundy eliminacji do Ligi Konferencji odbędzie się w czwartek 29 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu i rozpocznie się o 20:00. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na Polsat Sport.

Obstaw w BETFAN mecz Śląsk Wrocław – Ararat Erywań.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!