Pobierz aplikację betfan na telefon
Leicester – Legia Warszawa: Mistrz Polski podniesie się z kryzysu?

Już w czwartek, 25 listopada Legia Warszawa rozegra kolejny mecz w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Jest to jeden z kluczowych meczów dla mistrza Polski, który może zadecydować o tym, czy Legioniści awansują do fazy pla-off tych rozgrywek.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

W Warszawie górą była Legia

Zanim przejdziemy do omówienia meczu w Anglii myślę, że warto przypomnieć, jak wyglądał meczu obu drużyn w Warszawie. Legia zagrała wówczas jeden z lepszych meczów jesienią. Leicester nie zagrało podstawowym składem, jednak nie to jest najważniejsze. Wojskowi w meczu z września spisywali się bardzo dobrze. W pierwszej połowie nie dali się zepchnąć Anglikom, a Mahir Emreli zdobył bramkę na 1:0. Druga połowa to już zdecydowana dominacja Leicester, jednak szyki obronne Legii były w stanie wytrzymać napór Lisów i nie stracić bramki. Ogromny sukces warszawskiego klubu, który wówczas miał 6 punktów po 2 meczach w Lidze Europy. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Legia gra tak naprawdę o życie i awans do europejskich pucharów na wiosnę. Dwa ostatnie mecze z Leicester i Spartakiem Moskwa będą kluczowe i trzeba przynajmniej w jednym z nich zapunktować.

Leicester – Legia Warszawa (25.11, 21:00) – zapowiedź

Zapunktować w Anglii będzie oczywiście niezwykle trudno. Leicester na własnym boisku jest bardzo mocne, mimo, że nie pokazuje tego w obecnym sezonie w Premier League. Jakość drużyny Lisów jest oczywiście zdecydowanie większa od ekipy mistrza Polski. Legia ma ogromne problemy w Ekstraklasie, zwłaszcza w obronie. Strata trzech bramek, która kiedyś dla Wojskowych zdarzała się niezwykle rzadko, teraz jest już tak naprawdę normą.

Obie drużyny walczą o awans do dalszej fazy Ligi Europy, dlatego też myślę, że Leicester nie odpuści tego meczu i zagra na 100 % swoich możliwości. Czy mistrz Polski będzie w stanie przeciwstawić się Lisom? Będzie bardzo trudno, jednak musimy być optymistami i liczyć na to, że Legia w końcu przełamie swoją niemoc i zagra lepsze spotkanie niż ostatnie dziewięć, w których zaledwie raz wygrała.

Leicester - Legia Warszwa (25.11, 21:00) - MATCHDAY BOOST

W jednym z niedzielnych spotkań Ligi Europy Leicester zmierzy się z Legią Warszawa. Będzie to pojedynek Dawida z Goliatem, gdzie tym pierwszym są oczywiście Polacy. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić, że mistrzowie Polski zdobędą w Anglii przynajmniej jedną bramkę. BETFAN podwyższył kurs na gola Legii na aż 2.50 (tradycyjna oferta - 2.07). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Leicester - Legia Warszwa (25.11, 21:00) - Transmisja

Mecz Leicester z Legią Warszawa będzie transmitowany wyłącznie w serwisie Viaplay. Początek spotkania w czwartek o godzinie 21:00.

Sprawdź pełną ofertę BETFAN na mecz Leicester - Legia Warszawa.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!