Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań ma już na oku następcę Modera

Lech Poznań znalazł już następcę Jakuba Modera. Bartosz Ignacik, dziennikarz Canal+ Sport poinformował, że „Kolejorza” zasili Jesper Kalstroem. To konkretne wzmocnienie wicemistrza Polski.

LECH POZNAŃ ZAPLANOWAŁ PIERWSZY ZIMOWY TRANSFER

Moder odejdzie do Brighton prawdopodobnie już w zimowym oknie transferowym. Niezależnie od tego w styczniu do „Kolejorza” trafi Jesper Kalstroem, który do tej pory grał w Djurgardens IF. Rozegrał w tym sezonie 25 meczów (liga szwedzka gra systemem wiosna-jesień) i był podstawowym piłkarzem szwedzkiej drużyny.

Kalstroem do tej pory grał wyłącznie w Szwecji. W Djurgardens rozegrał łącznie 169 meczów, strzelił 11 goli i zaliczył tyle samo asyst. Występuje na pozycje defensywnego pomocnika. 25-latek ma w swoim CV również jeden występ w reprezentacji Szwecji. Z miejsca ma wejść do pierwszego składu i zastąpić Modera. Na papierze ten transfer wygląda obiecująco. Niebawem przekonamy się, jak to będzie wyglądało w praktyce. 

W EUROPIE JEST DOBRZE, W EKSTRAKLASIE SŁABO

Lech Poznań w tym sezonie gra w kratkę. O ile w europejskich pucharach spisuje się naprawdę dobrze i ciągle walczy o wyjście z grupy Ligi Europy, o tyle w Ekstraklasie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. „Kolejorz” zajmuje dziesiątą lokatę, jednak ma też jeden mecz rozegrany mniej od większości drużyn.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!