Pobierz aplikację betfan na telefon
Jakub Moder odejdzie za 10 mln euro?

Jakub Moder w letnim oknie transferowym najprawdopodobniej odejdzie z Lecha Poznań. 21-latek otrzymuje coraz więcej ofert od zagranicznych klubów. Mówi się nawet o kwocie 10 mln euro.

JAKUB MODER POBIJE RADOSŁAWA MAJECKIEGO?

O konkretach czytamy na stronie weszlo.com. Portal informuje, że Lech otrzymał już ofertę rzędu 8 mln euro za Modera, ale to nadal za mało. Władze „Kolejorza” nie biorą pod uwagę kwoty mniejszej, niż 10 mln euro. Możliwe jednak, że utalentowany pomocnik właśnie za tyle odejdzie jeszcze latem. Nie wiadomo jednak do jakiego klubu.

Gdyby Jakub Moder faktycznie odszedł za 10 mln euro, to konkretnie pobiłby rekord transferowy Ekstraklasy. Aktualnie należy on do Radosława Majeckiego, który za 7 mln euro odszedł z Legii Warszawa do AS Monaco. „Wojskowi” jednak również planują jako pierwsi przebić magiczną barierę 10 mln euro za piłkarza. Kandydatem do transferu za taką sumę jest rzecz jasna Michał Karbownik.

MICHAŁ KARBOWNIK TEŻ MOŻE ODEJŚĆ

Zarówno Karbownik, jak i Moder spotkają się na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jeszcze jako zawodnicy występujący w Ekstraklasie, ale kto wie, czy przy okazji następnych spotkań nie będą oni graczami zagranicznych klubów. Na ten moment wszystko wskazuje na taki właśnie scenariusz. Ucierpi na tym liga, bo odejdą naprawdę klasowi zawodnicy, ale zanotują ogromny awans sportowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!