Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 14. kolejkę

Czas na kolejny weekend z LEC. Ostatni tydzień przyniósł wiele niespodzianek, tabela mocno się zmieniła, a w czołówce kto? Misfits – drużyna, która gra bardzo stabilnie i nikt przed sezonem na nich by tak wysoko nie stawiał.

Terminarz i plan transmisji:

Piątek, 25.02
18:00 MAD Lions – Excel (Polsat Games, Twitch)
19:00 Team BDS – Astralis (Polsat Games, Twitch)
20:00 Vitality – SK Gaming (Polsat Games, Twitch)
21:00 Rogue – Fnatic (Polsat Games, Twitch)
22:00 Misfits – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)

LEC: MAD Lions – Excel

Ten weekend zaczniemy od równego meczu, w którym Mad Lions, zmierzą się z Excel. Excel, w swoich ostatnich 5 meczach, musiało uznać wyższość rywala zaledwie jeden raz, a ich katem było Misfits. Pokonywali takie ekipy jak Fnatic czy Vitality. Hiszpańska formacja nie wygląda ostatnio zbyt dobrze i poza Elyoyą, grają słabo. Kursy są wyrównane, a górą powinno być EX.

Proponowany typ: zwycięstwo Excel kurs 1.91

LEC: Team BDS – Astralis

Mecz nowej oraz ostatniej drużyny w lidze. Duńska formacja zdołała jako pierwsza zakończyć imponującą passę Rogue, które wygrało pierwsze dziewięć meczów. Astralis na swoim koncie ma zaledwie dwa zwycięstwa, najmniej z całej ligi, a ich gra niestety nie powala. Wydaje się, że był to przypadek. BDS w swoich ostatnich 5 meczach niestety nie wygrało ani razu, ale to przez indywidualne błędy i przegrywanie „wygranych” meczów. Mimo że ich passa ostatnio jest mizerna, wydaje mi się, że ekipa Cinkroffa powinna wygrać to spotkanie.

Proponowany typ: zwycięstwo BDS 1.70

LEC: Rogue – Fnatic

Mecz na szczycie, Rogue mierzy się z Fnatic. Drużyny zajmują pierwsze i drugie miejsce. Za Fnatic blisko są dwie drużyny. Jedna z nich dziś będzie mogła wyrównać bilans pomarańczowych bądź ich nawet wyprzedzić. Ten tydzień namiesza w górnej części tabeli. Rogue po dużej wtopie z Astralis oraz Misfits wzięło się w garść i wygrali swoje kolejne dwa mecze z Vitality i Mad Lions. Ten mecz będzie obfity w eliminacje i ciekawe zagrania, a wszystko za sprawą Malranga. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu Łotrzyki będą górować.

Proponowany typ: zwycięstwo Rogue 1.75

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!