Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 15. kolejkę
Już tylko cztery mecze wiosennego splitu LEC zostały do rozegrania przed play-off. Pewny awans do tej fazy mają Misfits, Rogue oraz Fnatic. Kolejne miejsca rozstrzygną między sobą Vitality, SK Gaming i G2. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:

17:00 Vitality – Misfits (Polsat Games, Twitch)  18:00 SK Gaming – Astralis (Polsat Games, Twitch)  19:00 Rogue – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)  20:00 Team BDS – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)  21:00 MAD Lions – Fnatic (Polsat Games, Twitch) 

LEC: Vitality – Misfits

Będzie to bardzo zacięty mecz. Misfits dokonało niewiarygodnego powrotu we wczorajszym meczu z G2, są w znakomitej formie. Vetheo został wybrany MVP tego spotkania, a w całym splicie gra świetnie. Od Vitality oczekiwało się czegoś więcej, a grają strasznie w kratkę. Króliki w pięciu ostatnich meczach nie pozostawiali złudzeń i pokonywali swoich rywali. Perkz był bardzo podekscytowany wczorajszym występem i zapewniał, że będzie to równa walka na Vetheo, bo obaj Panowie grają na środkowej alejce.

Proponowany typ: zwycięstwo Misfits kurs 1.90 w ofercie BETFAN

LEC: SK Gaming – Astralis

1.70
WYGRANA SK GAMING
betfan
Obie te ekipy raczej ciężko będą miały się dostać do play-off, szczególnie ta druga, z zaledwie dwoma zwycięstwami na koncie. SK wczoraj przegrali bardzo równy mecz z Vitality, ale pokazali w nim pazur, którego brakuje organizacji z Danii. Będzie to równe spotkanie. SK GAMING w całym splicie wygląda lepiej niż swoi rywale.

LEC: MAD Lions – Fnatic 

1.38
WYGRANA FNATIC
betfan
Madryckie Lwy fatalnie zagrały aktualny split, są poza fazą play-off i nic nie wskazuje na to, aby się mieli do niego dostać. Dodatkowo dziś mierzą się z drużyną, która jest największym faworytem do wygrania. Pomarańczowi przejechali się wczoraj po liderach – Rogue i nie pozostawili złudzeń, że są w kapitalnej formie. Lwy muszą odbudować swoją psychikę i zresetować głowę przed resztą sezonu, nie widzę tutaj żadnych realnych szans, aby mogli zagrozić Fnatic.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!