Pobierz aplikację betfan na telefon
Kiedy NBA Play-off 2024?

Sezon zasadniczy zbliża się wielkimi krokami do końca. Faza Play-off rozpocznie się w połowie kwietnia, zaraz po turnieju Play-in. W poniższym tekście dowiesz się kiedy odbędą się spotkania tej fazy i o naszych planach z nią związanych.

Kiedy NBA Play-off 2024?

Ostatni mecz sezonu zasadniczego NBA odbędzie się 14 kwietnia. Sześć najlepszych drużyn z każdej konferencji awansuje bezpośrednio do fazy Play-off. Oprócz tego, że najlepsza szóstka z każdej konferencji zagwarantuje sobie bezpośredni awans do Play-off, to jeszcze zyska dodatkowe dni odpoczynku i na przygotowania. Zespoły z miejsc 7-10 w swoich konferencjach wezmą udział w tzw. turnieju Play-in, który odbędzie się między 16, a 19 kwietnia. Już na następny dzień, bo 20 kwietnia rozpocznie się faza Play-off. Druga runda rozpocznie się między 4, a 7 maja, w zależności od tego jak szybko zakończy się runda pierwsza. Na tej samej zasadzie rozpoczną się finały konferencji między 19, a 22 maja. Finały NBA rozpoczną się 6 czerwca.

Kiedy odbędą się poszczególne mecze finałów NBA 2024?

Finały NBA 2024 rozpoczną się 6 czerwca.

  • Czwartek, 6 czerwca: Mecz 1
  • Niedziela, 9 czerwca: Mecz 2
  • Środa, 12 czerwca: Mecz 3
  • Piątek, 14 czerwca: Mecz 4
  • Poniedziałek, 17 czerwca: Mecz 5 (jeśli konieczne)
  • Czwartek, 20 czerwca: Mecz 6 (jeśli konieczne)
  • Niedziela, 23 czerwca: Mecz 7 (jeśli konieczne)

NBA Play-off na sport.betfan.pl

Tak jak w zeszłym roku na naszej stronie będzie pojawiać się codziennie tekst z zapowiedziami i typami meczów fazy Play-in oraz Play-0ff. Na każdym mecz fazy Play-in przygotujemy osobną zapowiedź z typami, natomiast w trakcie pierwszej i drugiej rundy Play-off pojawi się zbiorczy tekst z typami na wybrane spotkania. Mecze finałów konferencji i samych Finałów NBA będą rozpisane osobno. Śledź naszą stronę codziennie i otrzymuj porządną dawkę analizy i typów bukmacherskich!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!