Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Lakers, Magic i 76ers przed szansą, aby złapać kontakt
Oto typy NBA Playoffs na dzisiejszą noc, czyli 25/26 kwietnia. Drużyny zaczynają przenosić się na kolejne 2 mecze do drugiego miasta. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 25/26 kwietnia

Najbliższej nocy odbędą się pierwsze spotkania w drugim mieście. Przenosimy się z rywalizacją do Orlando, Filadelfii i Los Angeles. Cavaliers, Knicks i Nuggets prowadzą w swoich seriach 2:0 i jeśli nie dadzą swoim rywalom złapać kontaktu w najbliższym spotkaniu to będą już niemal pewni awansu do drugiej rundy. Po porażce dwoma punktami w ostatnim meczu Lakers muszą wygrać, bo z obecnymi mistrzami niemal na pewno nie odwrócą serii z 0:3. W sumie podobna sytuacja tyczy się każdego dzisiejszego meczu, jednak najwięcej oczu będzie skierowanych właśnie na rozgrywkę w „Mieście Aniołów”.

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers (godz. 01:00, 26.04) [0:2]

1.78

ORLANDO MAGIC

betfan

  Mecz pierwszy i mecz drugi w tej serii były do siebie podobne pod wieloma względami, nawet wyniku (97-93 i 96-86). W obu swoje drużyny ciągnęli Donovan Mitchell i Paolo Banchero, z czego ten pierwszy udowadniał, że jest aktualnie poziom wyżej od młodego gracza Magic, dwukrotnie prowadząc Cavs do zwycięstwa. Mimo poprawy o 4pp., gracze z Orlando wciąż rzucają na bardzo niskiej skuteczności. W drugim meczu było to 36% z gry, a taka skuteczność w Playoffs nie przejdzie. Orlando stoi przed szansą wygrania pierwszego meczu, grając przed własną publicznością i myślę, że na swoim parkiecie poprawią skuteczność i osiągną zwycięstwo.

Philadelphia 76ers - New York Knicks (godz. 01:30, 26.04) [0:2]

1.54

PHILADELPHIA 76ERS

betfan

  Koszykarze z Nowego Jorku wyciągnęli zwycięstwo w drugim meczu w ostatnich sekundach spotkania. Zadziałała chyba magia Madison Square Garden, ale także i waleczność drużyny Toma Thibodeau. Po dwóch wyrównanych spotkaniach u siebie mogą mieć problem w Filadelfii i nie zdziwiłoby mnie, jakby 76ers doprowadzili do wyniku 2:2, ale zanim to muszą wygrać pierwsze spotkanie na swoim parkiecie. Bardzo dużo będzie zależało od stanu zdrowotnego Joela Embiida. Mimo, że minęły dopiero 2 spotkania pierwszej rundy, to u środkowego 76ers widać oznaki zmęczenia grą w tym sezonie oraz wciąż niepełną dyspozycję po niedoleczonej kontuzji. Jeśli Embiid znajdzie się w składzie na mecz trzeci, to naszym zdaniem można postawić na zwycięstwo 76ers.

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (godz. 04:00, 26.04) [0:2]

1.93

LA LAKERS

betfan

  Los Angeles Lakers wypuścili zwycięstwo w drugim meczu z rąk, a może to Denver Nuggets je wyrwało swoją skuteczną grą? Na pewno rzut na wygraną Jamala Murraya (na zdjęciu) to na ten moment ikoniczny moment pierwszej rundy tegorocznych Playoffs. Jeżeli Los Angeles Lakers myślą o wyeliminowaniu aktualnych mistrzów, muszą wygrać najbliższe spotkanie. Na pewno nie będzie to łatwe, bo dotychczas przegrali z Nuggets wszystkie 3 mecze w sezonie zasadniczym i oba w NBA Play-off. Musimy jednak pamiętać, że dla LeBrona Jamesa nie ma rzeczy niemożliwych, a "Król" na pewno będzie chciał się w jakiś sposób zrewanżować za nietrafiony rzut 20 sekund przed końcem meczu drugiego. Stawiamy na wygraną Lakers, bo jest to dla nich spotkanie o "być albo nie być".
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!