Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zakłady 27.04 | Ekstraklasa

W meczu 30. kolejki polskiej Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie na własnym obiekcie drużynę Ruchu Chorzów. Dla Śląska to piekielnie ważne spotkanie, albowiem jeżeli chcą walczyć o mistrzostwo polski lub kwalifikacje do europejskich pucharów to muszą wygrać w tym meczu za 3 punkty. Czy uda im się ograć słaby Ruch w tym sezonie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów?
  2. Zapowiedź meczu Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
  3. Jakie są kursy na mecz Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów?

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

1.63

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Niewątpliwie jeżeli spojrzymy na obie ekipy to zdecydowanie większe szanse w tym meczu na zwycięstwo powinien mieć Śląsk Wrocław. Różnica punktowa pomiędzy tymi ekipami to 31. Widać sporą dysproporcję. Jeżeli jednak spojrzymy w notowania to choć Śląsk jest faworytem do wygrania meczu to ta dysproporcja nie jest aż tak duża. Oczywiście dodatkowo aspektem przemawiającym za drużyną z Wrocławia będzie rozgrywanie meczu przed własną publicznością. Drużyna Śląska nie strzela jednak wielu bramek, a raczej stawia na defensywę, dlatego tutaj również spodziewam się zamkniętego meczu i typuję poniżej 2.5 gola.

 

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Śląsk Wrocław – 2.05
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Ruch Chorzów – 3.65
  • Powyżej 2.5 goli – 2.19
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.97

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Śląska Wrocław (kurs 2.05). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Ruch Chorzów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.19, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.63.

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Ruchem Chorzów w ramach 30. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 27 kwietnia o 17:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!