Pobierz aplikację betfan na telefon
Kasper Schmeichel na Old Trafford?

Kasper Schmeichel jest bliski przenosin na Old Trafford. Manchester United może tym samym sprawić, że historia zatoczy koło. Czerwone Diabły chcą bramkarza Leicester City.

KASPER SCHMEICHEL JAK OJCIEC?

Mimo dobrego sezonu i zameldowania się na podium, włodarze klubu nie są w pełni usatysfakcjonowani z obecnej kadry zespołu. Mówi się, że klub poszukuje alternatywy w miejsce Davida De Gei, którego dyspozycja w ostatnich miesiącach była daleka od oczekiwanej. Nie jest to żadna tajemnica. Choć na wypożyczeniu dobrze spisywał się Dean Henderson, nie jest jasne, czy będzie brany pod uwagę w obsadzaniu pierwszego składu.

W kręgu zainteresowań zespołu Premier League pierwotnie był Jan Oblak, jednak pozyskanie go wymagałoby sięgnięcia po dużo większe pieniądze. Według The Sun znacznie tańszą, a również ciekawą opcją jest dla zespołu sprowadzenie Schmeichela. Trudno jednak powiedzieć, czy ten scenariusz się spełni, gdyż 33-latek w tym sezonie również popełniał błędy prowadzące do niebezpiecznych sytuacji dla rywali.

DUŃCZYK JEDNAK ZASTĄPI DE GEĘ?

Jeśli Kasper Schmeichel zagra w barwach United, powtórzy los swojego ojca, Petera, który uważany jest za legendę klubu. Co ciekawe, niedawno ojciec bramkarza Leicester wypowiadał się w mediach na temat De Gei. Mówił on, że bramkarz jest traktowany niesprawiedliwie. Teraz to syn Schmeichela ma szansę na zastąpienie Hiszpana.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!