Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Projekt zapowiedź półfinałów PP

Dziś rozegrane zostaną dwa ostatnie ćwierćfinały siatkarskiego Pucharu Polski. Jastrzębski Węgiel zagra z Projektem Warszawa, a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się ze Stalą Nysa. Wcześniej do półfinału awansowały Trefl Gdańsk oraz Asseco Resovia Rzeszów. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:

17:30 Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa (Polsat Sport)
20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stal Nysa (Polsat Sport) 

Jastrzębski – Projekt, ZAKSA – Stal

Jastrzębski notuje serię 18. meczów wygranych z rzędu i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Mistrzowie Polski w tym czasie pewnie awansowali do 1/4 Ligi Mistrzów oraz zrównała się punktami z ZAKSĄ (ta ma jednak 2 mecze mniej). Forma Jastrzębskiego jest wysoka, czego nie można powiedzieć o Projekcie. Ekipa z Warszawy notuje fatalne wyniki w 2022 roku. Wygrali zaledwie trzy z jedenastu pojedynków we wszystkich rozgrywkach, z czego tylko jeden na krajowym podwórku. Jastrzębski będzie zdecydowanym faworytem w tym meczu i powinien poradzić sobie z Projektem bez żadnego problemu.

Proponowany typ: Jastrzębski Węgiel (handicap -2.5) kurs 1.65 w ofercie BETFAN

ZAKSA podobnie jak Jastrzębski jest w bardzo dobrej formie. Przegrali wprawdzie w tym roku dwa spotkania, ale były to pojedynki w Lidze Mistrzów z bardzo dobrymi drużynami. Triumfator LM z zeszłego roku mimo to awansował do 1/4 i ponownie powalczy po Final Four. Lider PlusLigi zmierzy się z outsiderem rozgrywek, który wygrał zaledwie jeden mecz w tym sezonie. Żaden z dotychczasowym meczów pomiędzy ZAKSĄ a Stalą Nysa nie trwał więcej niż trzy sety. Dziś powinno być podobnie.

Proponowany typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (handicap -2.5) kurs 1.35 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!