Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zakłady 11.05 | 1. liga
Jeszcze trzy kolejki pozostały drużynom 1. ligi, by móc powalczyć o awans bądź utrzymanie na kolejny sezon. Stal Rzeszów, w jednym z trzech spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie ekipę Bruk-Bet Termalica. Słonie jeszcze muszą postawić kropkę nad i, w kontekście swojego utrzymania na kolejny sezon. Czy dziś to zrobią? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica?
  2. Zapowiedź meczu Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalicak.
  3. Jakie są kursy na mecz Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica?

Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica: typy bukmacherskie

Stal Rzeszów zszokowało w poprzedniej kolejce, gdzie przegrali aż 0:8 z GKS Katowice. Wcześniej mieli serię aż ośmiu spotkań bez porażki, więc tym bardziej taka porażka była dużym zaskoczeniem. Dziś podejmą walkę u siebie z Bruk-Bet, które jeszcze nie ma pewności utrzymania na kolejny sezon.

1.51

OBIE STRZELĄ

betfan

Tym razem spodziewam się większej ofensywy ze strony gospodarzy, co powinno przełożyć się na gole również i po ich stronie. Bruk-Bet oczywiście będzie starał się tutaj dominować i z pewnością także uda im się znaleźć drogę do bramki. Moim zdaniem dziś zobaczymy gole z obu stron.

Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Stal Rzeszów - 3.10
  • Remis - 3.70
  • Wygrana Bruk-Bet Termalica - 2.10
  • Powyżej 2.5 goli - 1.54
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.51
W tym zestawieniu eksperci widzą nieznacznego faworyta po stronie Bruk-Bet, na których to obecny kursy wynosi 2.10. Tym samym minimalnym underdogiem będzie Stal Rzeszów, których szanse wyceniane są przelicznikiem 3.10. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 3.70.

Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Stal Rzeszów a Bruk-Bet Termalica, w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 11 maja o 17:30 na stadionie Miejskim w Krakowie. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!