MOUZ – Complexity Gaming: Typy, kursy, zakłady 11.05 | ESL Pro League 19

Adrian Krawczyk

11 maja 2024

MOUZ - Complexity Gaming: Typy, kursy, zakłady 11.05 | ESL Pro League 19
  W sobotę czekają nas półfinały ESL Pro League Season 19. W ciekawym starciu MOUZ zmierzy się z Complexity Gaming. MOUZ wróciło do swojej świetnej dyspozycji i mimo, że przegrali w finale IEM Chengdu to tutaj mają spore szanse, aby w końcu wywalczyć trofeum. Czy uda im się ograć Complexity i wejść do wielkiego finału? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na MOUZ – Complexity Gaming. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz MOUZ – Complexity Gaming?
  2. Zapowiedź meczu MOUZ – Complexity Gaming
  3. Jakie są kursy na mecz MOUZ – Complexity Gaming?
  4. Gdzie obejrzeć mecz MOUZ – Complexity Gaming?

MOUZ – Complexity Gaming typy bukmacherskie

1.42

MOUZ WYGRA

betfan
MOUZ od kiedy złapało genialną forme praktycznie nie przegrywa spotkań. Oczywiście ulegli w ostatnim finale IEM Chengdu 2:0 z FaZe Clan, jednak w ostatnim czasie pokazują, że są ekipą, która jest bardzo ciężka do ogrania i mają jak najbardziej aspiracje na tytuły. Podczas ESL Pro League Season 19 nie przegrali żadnego spotkania, a nie grali ze słabymi ekipami, albowiem przedwczoraj ograli 2:1 G2 Esports. Ich rywalem w półfinale będzie Complexity Gaming, które wydaje się, że w tej fazie turnieju znalazło się dość niespodziewanie. Co ciekawe ograli oni przedwczoraj Virtus.pro i z pewnością było to okazałe zwycięstwo. Choć mają szanse na finał to wydaje mi się, że nie jest to jeszcze ekipa gotowa na wielkie sukcesy. To MOUZ ostatnio pokazuje, że gra rewelacyjnie i potrafi nawet wychodzić z trudnych opresji w meczu. Spodziewam się ciężkiego meczu dla MOUZ, ale ostatecznie z ich wygraną. Stawiam na MOUZ po kursie 1.42 w Betfan.

MOUZ – Complexity Gaming kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy MOUZ, a Complexity Gaming. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna MOUZ (kurs 1.42). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Complexity Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.87.

MOUZ – Complexity Gaming GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz ESL Pro League Season 19, rozgrywany dnia 11. maja 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy