Pobierz aplikację betfan na telefon
Jakub Moder skomentował wybór Brighton. „Podoba mi się ich plan”

Jakub Moder kilka tygodni temu podpisał kontrakt z Brighton. Aktualnie jest wypożyczony z tego klubu do Lecha Poznań i w Premier League zagra dopiero w nowym sezonie lub zimą, jeśli klub zdecyduje się go wcześniej wykupić. Teraz Polak wytłumaczył, dlaczego podjął decyzję o przejściu do tej drużyny.

JAKUB MODER BYŁ ZDECYDOWANY NA BRIGHTON

W letnim oknie transferowym Jakub Moder był niesamowicie mocno rozchwytywany. Chciały go kluby z Rosji, Turcji oraz kilka ekip z TOP 5 europejskich lig. Finalnie zawodnik Lecha Poznań postanowił wybrać ofertę Brighton i grę w Premier League.

– Na transfer do Brighton byłem zdecydowanym od pierwszego momentu. Umowy zostały skonstruowane tak, że każdy nas tym skorzysta. Chciałem jeszcze zostać w Lechu, żeby pomóc mu w pucharach, to było najważniejsze. Dopiero potem wykonam kolejny krok. Plan angielskiego klubu jest dla mnie klarowny i mi się podoba – powiedział Moder na antenie Canal+Sport.

POLAK ZALICZYŁ ŚWIETNY POCZĄTEK SEZONU

Początek sezonu w wykonaniu tego środkowego pomocnika jest fantastyczny. Polak w 13 spotkaniach strzelił trzy bramki i zaliczył trzy asysty. Z dobrej strony pokazał się na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski oraz w meczu Lecha z Benfiką w Lidze Europy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!