Inter Miami – New York City: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

Inter Miami, typy
W niedzielną noc w rywalizacji MLS zmierzy się Inter Miami z New York City. Drużynie Interu nieco zaczynają uciekać Play-Offy, a dodatkowo w ostatnim spotkaniu przegrali mecz o puchar. Dodatkowo nie wiadomo czy w tym spotkaniu wystąpi Leo Messi, albowiem dalej zmaga się z doleczeniem kontuzji. Inter Miami musi oczywiście zapunktować za 3, ale to zadanie łatwe nie będzie i New York City może pokusić się o sprawienie niespodzianki. Czy uda im się to w meczu wyjazdowym? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Inter Miami – New York City.

Inter Miami – New York City typy bukmacherskie

Inter Miami po znacznych wzmocnieniach w okienku transferowym nie radzi sobie tak jakby tego oczekiwali kibice, a i zapewne sam klub. Spotkanie z New York City będzie piekielnie ważne, albowiem właśnie to ta drużyna zajmuje ostatnie premiowane miejsce awansem do Play-Offów. Jeżeli Inter w tym meczu straci punkty tak naprawdę straci szanse na wejście do głównej fazy. Oczywiście Inter Miami ma zaległe 2 spotkania, ale musi tutaj wygrać za 3 punkty. Wydaje mi się, że mobilizacja w drużynie będzie ogromna i typuję ich wygraną. Nawet, jeżeli Messi nie wróci do kadry na to spotkanie powinni sobie poradzić.

2.00

WYGRANA INTERU MIAMI

betfan

Inter Miami - New York City kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Inter Miami - New York City wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Interu Miami (kurs 2.00). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – New York City, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Inter Miami - New York City to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.66, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.10.

Inter Miami - New York City GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Interem Miami, a New York City w ramach piłkarskiej MLS, odbędzie się 1 października o 01:30 na DRV PNK Stadium w Fort Lauderdale. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy