Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Sorana Cirstea: typy, kursy, zapowiedź | 16.03 Indian Wells
Iga Świątek ma przed sobą trzy ostatnie kroki, by obronić tytuł Indian Wells sprzed roku. Na jej drodze staje drugi raz w karierze Sorana Cirstea, która w ubiegłym roku narobiła niemałych problemów Polce na Australian Open. Wtedy to Raszynianka potrzebowała trzech setów, by pokonać rywalkę. Rumunka w tym turnieju dość zaskakująco znalazła się na tym etapie, ale to za zasługą jej świetnej dyspozycji. Czy to wystarczy, by zagrozić naszej reprezentantce?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Sorana Cirstea.

Iga Świątek – Sorana Cirstea: Zapowiedź

Po świetnym turnieju w Dubaju, zakończonym przegranym finałem z Barborą Krejcikovą, Iga Świątek wróciła do Indian Wells, by bronić tytułu. W pierwszej rundzie, z racji rozstawienia miała wolny los, więc rozpoczęła od 1/32. W niej zmierzyła się  z Claire Liu, której oddała jednego gema i wygrała 6:0, 6:1. W kolejnym meczu spotkała się z Biancą Andreescu. Kanadyjka zaskakująco narobiła sporych problemów Polce, ale ostatecznie przegrała 3:6, 6:7. Awans do ćwierćfinału przyszedł banalnie łatwo, bowiem Iga ograła Emmę Raducnau 6:3, 6:1.
Rozpędzona Raszynianka trafiła w ćwierćfinale na Soranę Cirsteę. Rumunka jest jedną z większych niespodzianek tego etapu, ponieważ początek sezonu nie szedł jej dotychczas najlepiej. W Indian Wells ma już za sobą wygraną z Bernardą Perą, czy Caroline Garcią. Sorana grała równie z Madison Keys, ale Amerykanka po przegraniu pierwszej partii 1:6, skreczowała. Z naszą zawodniczką dotychczas grała raz. W zeszłym roku obie zawodniczki spotkały się w ramach 1/8 Australian Open. Wtedy Świątek musiała odrabiać stratę seta, by ostatecznie wygrać 5:7, 6:3, 6:3, jednakże problemy w tamtym spotkaniu wynikały raczej z błędów Igi.

Iga Świątek - Sorana Cirstea: Typ

1.77

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Bukmacherzy nie dają praktycznie szans Rumunce, a kursy na jej wygraną około 10. Nic dziwnego, bo w poprzedniej rundzie Polka zagrała wręcz bezbłędnie, broniąc zaledwie dwa breakpointy. Sama z kolei wykorzystała aż 4 z 10. Rumunka raczej nie ma mocnego serwisu, a jedyne problemy jakie może sprawić, to gdy zacznie trafiać pod końcowe linie. Znając jednak styl Polki, będzie to mecz do jednej bramki, bo nie dość , że pewnie nie raz połamie Soranę, to w wymianach rzadko kiedy da jej dojść do głosu. Stawiam wygraną Igi Świątek i poniżej 18,5 gemów.

Iga Świątek - Sorana Cirstea: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Soraną Cirsteą odbędzie się 16 marca o godzinie 19:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!