Iga Świątek – Daria Saville: Typy, kursy, transmisja 30.08 | US Open

Wojciech Sikora

29 sierpnia 2023

Iga Świątek
Iga Świątek nie pozostawiła żadnych złudzeń swojej rywalce w pierwszej rundzie i błyskawicznie awansowała do kolejnej fazy. Każda taka wygrana będzie owocować w kolejnych meczach, bowiem Polka robi to naprawdę niewielki nakładem sił. Teraz stanie na przeciw Darii Saville, która potrafi grać bardzo agresywnie, lecz przy tym popełnia sporo błędów. Czy dziś będzie w stanie jakkolwiek zaskoczyć światową numer jeden? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Daria Saville.

Iga Świątek – Daria Saville: Typy bukmacherskie

Raszynianka, po okresie gry na kortach trawiastych, powróciła na twardą nawierzchnie, by przygotować się do US Open. Pierwszy turniej rozegrała w Warszawie, gdzie odniosła triumf bez starty seta. Później przeniosła się do Ameryki Południowej, by zagrać w Montrealu i Cincinnati. W obu przypadkach pokazała się naprawdę z dobrej strony, choć zabrakło kropki nad „i”, bowiem oba turnieje kończyła w półfinale. Teraz zagra w US Open, o kolejny tytuł wielkoszlemowy i przede wszystkim obronę 2000 punktów. Tę zaczęła znakomicie, od wygranej 6:0, 6:1 przeciwko Peterson.
W 1/32 spotka się natomiast z Darią Saville, która powróciła na korty w czerwcu, a już rozegrała pierwszy półfinał WTA. Później jej mecze były już mniej przekonujące, aż do US Open. Tutaj w znakomity sposób weszła w turniej, rozbijając reprezentantkę gospodarzy 6:0, 6:2. W walce o awans do kolejnej rundy zmierzy się z najlepszą zawodniczką na świecie i na pewno nie przyjdzie jej tak łatwo utrzymywanie serwisu. Iga Świątek znana jest z niesamowitego returnu, a przy słabej mobilności Australijki przełamania powinny przyjść jej łatwo. Typuję poniżej 17.5 gemów.

1.60

PONIŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek - Daria Saville: Kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest w tym pojedynku stawiana w roli zdecydowanej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.02. Daria Saville naturalnie jest więc stawiana znacznie niżej, a mnożnik na jej triumf to aż 13.00. Warto przyjrzeć się również zakładowi na wynik po dwóćh gemach pierwszego seta, dla Polki, na który przelicznik to 1.90.

Iga Świątek - Daria Saville: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 z udziałem Igi Świątek, która zagra z Darią Saville, odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy