Pobierz aplikację betfan na telefon
Hull -Sunderland: Typy, kursy, zapowiedź 17.12 | Championship

Hull oraz Sunderland ostatnimi czasy lepiej radzą sobie w delegacjach aniżeli na własnym stadionie. Fakt faktem nie wygrywają też często, ale na 4 z ostatnich 10 meczów obu zespołów, aż 3 wydarzyły się gdy zespoły te występowały w roli gości. Tym razem gościem są piłkarze z Sunderlandu, ale czy ta mała statystyka się potwierdzi tego dowiemy się po 16.00 w sobotę. Dlatego zapraszam do zapoznania się z tym meczem oraz z typami na to spotkanie. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Championship: Hull – Sunderland (17.12, 16:00) – zapowiedź meczu

Hull City zremisowali bezbramkowo z Watfordem i dopisali sobie punkcik do walki o utrzymanie na zapleczu Premier League. To może okazać się bardzo istotne, by zrealizować ten cel – gospodarze będą potrzebowali jak najmniej porażek, gdyż już teraz zajmują 21. miejsce w tabeli. A więc pierwsze miejsce, które jest bezpieczne i daje utrzymanie. Goście są zdecydowanie wyżej w tabeli ligowej. Zajmują 12. miejsce, ale swój pierwszy mecz po powrocie przegrali 1:2 z West Brom. Ostatnie bezpośrednie starcie obu zespołów zakończyło się rezultatem 2:2 i miało to miejsce ligę niżej gdyż oba zespoły jeszcze przed chwilą na nim występowały. .

 

Championship: Hull - Sunderland (17.12, 16:00) - typy

 

Tutaj chyba nie zaskoczę nikogo jeśli postawię na to, że obie strzelą. Już ich ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:2 więc bramki padały i to masowo. Teraz liczę na powtórkę. Oba zespoły nie bronią zbyt szczelnie, dlatego widzę tu szansę na pozytywne zakończenie!

1.86

OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA

betfan

 

Championship: Hull - Sunderland (17.12, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Hull z Sunderlandem w ramach 23.kolejki Championship, odbędzie się 17 grudnia o 16:00 na stadionie MKM Stadium w Hull. Transmisji z tego starcia nie będzie można obejrzeć na polskich kanałach sportowych, ale relacja z tego meczu będzie prowadzona na sport.betfan.pl

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!