Hubert Hurkacz – Zhizhen Zhang: Typy, kursy, transmisja 18.10 | Tokio ATP

Wojciech Sikora

17 października 2023

Hubert Hurkacz
Ledwo co Hubert Hurkacz zwyciężył przed dwoma dniami w turnieju w Szanghaju, a już dziś weźmie udział w 1/16 turnieju w Tokio. Co ciekawe ponownie zmierzy się z Zhizhenem Zhangiem, którego pokonał właśnie w ubiegłym tygodniu. Wtedy to Polak okazał się lepszy dopiero po trzech setach, choć cały mecz świetnie serwował i kontrolował sytuację na korcie. Czy dziś ponownie okaże się lepszy i pójdzie za ciosem wygranego turnieju? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Zhizhen Zhang.

Hubert Hurkacz – Zhizhen Zhang: Typy bukmacherskie

Po dłuższej przerwie od turniejów ATP, gdzie jedynym przerywnikiem był Laver Cup, wystąpił w turnieju w Szanghaju. Tam spisał się znakomicie i przy bardzo dobrym serwisie wreszcie nie zabrakło także pewności w wymianach. Ograł każdego rywala, jaki stanął mu na drodze i tym samym zdobył swój siódmy tytuł ATP, a drugi rangi 1000. Świetny koniec sezonu pomoże Polakowi utrzymać się w top 20 i tym samym zapewniać sobie miejsce w głównej drabince praktyczni wszystkich przyszłorocznych ważnych imprez. Teraz Polak spróbuje pójść za ciosem i powalczyć w Tokio, gdzie rozgrywany jest turniej rangi 500.
Trzeci raz w karierze spotka się z Zhangiem, którego pokonał już dwukrotnie. Pierwszy raz w 2019 roku, gdzie wygrał 2:0, a kolejno przed kilkoma dniami. Ten mecz trwał jednak trzy sety i końcowo dał awans do ćwierćfinału, naszemu tenisiście. Wtedy też sporo pomogli Chińczykowi miejscowi kibice, a tym razem będzie ich znacznie mniej. Mimo to Polak zagrał swój tenis na wysokim poziomie i awansował do kolejnej rundy. W mojej opinii dziś także to on będzie kluczową postacią i pójdzie za ciosem triumfu sprzed dwóch dni. Typuję wygraną Polaka.

1.55

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang: Kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz ponownie wyjdzie na kort w roli faworyta, gdzie kurs na jego wygraną wynosi obecnie 1.55. W przypadku wygranej Zhanga, typerzy mogą liczyć na nieco wyższy przelicznik, który w tym momencie oscyluje w okolicy 2.41. Poprzedni mecz potrwał trzy sety, a dwa z nich kończyły się tie breakami. Nawet jeśli tym razem zakończą mecz w dwóch setach, to myślę, że warto spojrzeć na zakład, na powyżej 21.5 gemów.

Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Zhizhen Zhangiem, odbędzie się 18 października o godzinie 03:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Tokio, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy