Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Marc-Andrea Huesler: Typy, kursy, transmisja 29.08 | US Open
Hubert Hurkacz wraca na korty US Open, by poprawić swój zeszłoroczny wynik, czyli 1/32 finału.  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Marc-Andrea Huesler. Dotychzas nie był też w stanie zajść w tym turnieju dalej. W pierwszej rundzie zmierzy się z rok starszym Szwajcarem, który jest w stanie postraszyć swoim serwisem. Czy to jednak wystarczy, by pokonać Polaka? Czu w tym roku Hubi wreszcie dojdzei do trzeciej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Marc-Andrea Huesler.

Hubert Hurkacz – Marc-Andrea Huesler: Typy bukmacherskie

Hubert miewał ostatnim czasem gorsze turnieje, jednak na pewno więcej było tych lepszych chwil, co pokazał już na Wimbleodnie, gdzie walczył jak równy równy z Novakiem Djokovicem. Powrót na korty twarde nie był łatwy, ale już w Tornot rozegrał trzy bardzo dobre mecze i choć przegrał z Alcarazem, to jednak pokazał, że potrafi grać z najlepszymi. Tydzień później ponownie zetknął się w półfinale z Hiszpanem i ponownie musiał uznać jego wyższość po trzech setach. Mimo wszystko forma przed US Open wygląda obiecująco.
W tym meczu na pewno nie zabraknie wielu asów serwisowych, bowiem nie tylko Polak operuje mocnym podaniem. Szwajcar opiera grę głównie na serwisie, lecz poza nim nie ma zbyt wielu atutów, które mogłyby zaszkodzić naszemu zawodnikowi. Marc nie przekonywał do siebie ostatnim czasem, co przełożyło się tylko na 3 zwycięstwa w 10 ostatnich spotkaniach, Zdecydowanie brakowało mu pewności  w wymianach. Mimo wszystko serwisowo nadal stał na wysokim poziomie, a to przywodzi mi na myśl jeden zakład, który typuję w tym pojedynku. Co najmniej jeden ti break w meczu.

1.40

TIE BREAK W MECZU

betfan

Hubert Hurkacz - Marc-Andrea Huesler: Kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz jest w tym pojedynku stawiana w roli zdecydowanym faworytem, a kurs na to, że on odniesie zwycięstwo wynosi 1.08. Marc-Andrea Huesler naturalnie jest więc stawiany znacznie niżej, a mnożnik na jego triumf to aż 7.60. Warto przyjrzeć się również zakładowi na ilość gemów w całym spotkaniu, gdzie powyżej 32.5 gemów można zagrać po kursie 1.55.

Hubert Hurkacz - Marc-Andrea Huesler: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Marc-Andrea Huesler, odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 20:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!