Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zakłady 25.04 | 1. liga
1. liga polska przyspiesza i w tym tygodniu rozgrywana jest 29. kolejka, która może nam wiele powiedzieć o losach niektórych klubów. GKS Katowice, w jednym ze starć tego dnia, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Górnik Łęczna. Obie drużyny są w tym sezonie w znakomitej dyspozycji, która przekłada się na ich wysokie miejsca. Wciąż mogą powalczyć o bezpośredni awans. Kto dziś się do niego przybliży? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz GKS Katowice – Górnik Łęczna.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Katowice – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu GKS Katowice – Górnik Łęczna.
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Katowice – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice – Górnik Łęczna?

GKS Katowice – Górnik Łęczna: typy bukmacherskie

Górnik Łęczna gra w tym sezonie bardzo fazowo i zdarzają im się serię dobrych spotkań, jednak również momenty, gdzie ciężką im zdobyć choćby punkt. W ostatnim czasie wygrali trzy z pięciu spotkań i mogą być realnym zagrożeniem dla GKS Katowice, którzy przegrali ostatnio po raz pierwszy od dwunastu pojedynków.

1.89

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W pierwszym starciu tych ekip, w obecnym sezonie, Górnik Łęczna był w stanie ugrać jeden punkt, choć to właśnie GKS Katowice notorycznie atakowali bramkę rywali. Teraz zagrają na swoim terenie, gdzie byli ostatnim czasem praktycznie bezbłędni. W obecnej walce tak dobrze spisujących w obronie klubów, nie powinniśmy jednak uświadczyć wielu goli. Typuję poniżej 2.5 bramki.

GKS Katowice - Górnik Łęczna: kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS Katowice - 1.83
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Górnik Łęczna - 4.15
  • Powyżej 2.5 goli - 1.89
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.84
Bukmacherzy w swoich ofertach wystawili kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu jest GKS Katowice (kurs 1.83). Mniejsze szanse ma natomiast Górnik Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na 4.15. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.50.

GKS Katowice - Górnik Łęczna: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz GKS Katowice z Górnik Łęczna, w ramach 29. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 25 kwietnia o 20:30 na stadionie GKS Katowice w Katowicach. Mecz będzie transmitowany przez kanał Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!